کد خبر: ۶۸۹۳۰۱۱
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
مرجع تقلید شیعیان عنوان کرد؛

آیت الله نوری همدانی گفت: ما طرح آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم کرده و از پاسداران پیشتیبانی می‌کنیم و روز به روز هم بر محبوبیت این عزیزان افزوده خواهد شد.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛ حضرت آیت الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان در درس خارج فقه خود، اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران را محکوم کرد و گفت: ۴۰ سال است که آمریکا به صورت کینه توزانه و خصمانه با ایران اسلامی رفتار کرده و نقشه‌های فراوانی علیه ما طرح کرده است که تهدید، تحریم، جنگ افروزی و ... از جمله آنان بوده است؛ اما ایران با قدرت و عزت بر علیه طرح‌های آنان اقدام نموده است.

وی به آیه هشتم سوره منافقون اشاره کرد و افزود: امام راحل فرمودند: هیچ وقت استکبار عمق قدرت ما را نمی‌تواند بفهمد؛ چون قدرت ما بر اساس معنویت استوار است و آنان از معنویت و فرهنگ دینی به طور کلی غافل و بیگانه هستند.

مرجع تقلید شعیان  ابراز داشت: ایران اسلامی در این مدت چهل سال با توکل به خدا پیشرفت‌های زیادی داشته و ملت‌ها و دولت‌هایی همچون عراق، سوریه، لبنان، یمن و ... که با ایران مرتبط بوده اند، قدرت پیدا کرده اند؛ اما هر دولتی که با آمریکا و صهیونیست‌ها مرتبط بوده اند مانند حسنی مبارک در مصر، قذافی در لیبی، صدام در عراق و بن علی در تونس سرنگون شده اند؛ این‌ها نمونه‌ای از قدرت، عظمت و هیبت ایران اسلامی است.

وی یادآور شد: آمریکا برای خوش رقصی و لابی صهیونیست ها، سپاه پاسداران را تروریست معرفی کرده است؛ در حالی که این حرکت در کل دنیا محکوم است و همه می‌دانند که پاسداران جزو خدمتگزاران در داخل کشور بوده و در خارج از کشور نیز مخالف داعش، بوکوحرام و ... بوده اند.

آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: ما طرح آمریکا بر علیه سپاه پاسداران را محکوم کرده و از پاسداران پیشتیبانی می‌کنیم و روز به روز هم بر محبوبیت این عزیزان افزوده خواهد شد.

یادآور می‌شود در ادامه درس حضرت آیت الله نوری همدانی برای شرکت طلاب در تجمع فیضیه تعطیل شد.

انتهای پیام/الف

پشتیبانی حوزه‌های علمیه از سپاه پاسداران را اعلام می‌کنیم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر