کد خبر: ۶۸۹۳۰۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
کد خبر : ۶۸۹۳۰۷۶

سرپرست موقت کمیته سازمان لیگ فوتسال درباره رفتن از این کمیته گفت: برخی از خبرگزاری‌ها شیطنت می‌کنند و بحث رفتن من از این کمیته شایعه است.

داوود پرهیزگار سرپرست موقت کمیته سازمان لیگ فوتسال در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد این که آیا قرار است از این کمیته کنار برود گفت: بنده هنوز حکم سرپرستی دارم و برخی از دوستان ما که در خبرگزاری‌ها و یا کانال‌های مختلف حضور دارند این شیطنت را انجام دادند.

وی افزود: هر وقت که شخص رئیس فدراسیون فوتبال حکم به رفتن اینجانب کند می‌پذیرم، ولی تا به امروز حکمی از سوی ایشان برای بنده صادر نشده است. من محکم پای کار ایستاده ام و به کارم ادامه می‌دهم.

پرهیزگار در ادامه درباره مسابقات زیر ۲۰ سال که قرار است در تبریز برگزار شود گفت: نمایندگان‌ای اف سی قرار است روز جمعه ۲۳ فروردین به تبریز بروند و شرایط را از نزدیک بررسی کنند.

سرپرست موقت سازمان لیگ فوتسال هم چنین درباره مسابقات تدارکاتی که قرار است با تیم‌های پرتغال و ژاپن برگزار شود بیان داشت: ما بازی‌های تدارکاتی خوبی برای تیم بزرگسالان در نظر گرفته ایم. مسابقات چهار جانبه آستارا خان قزاقستان را در پیش داریم که قرار است اوخر شهریور ماه بین تیم‌های ایران، آذربایجان، روسیه و قزاقستان برگزار شود.

وی افزود: قرار است با تیم‌های پرتغال و ژاپن هم بازی‌هایی را برگزار کنیم که تقریباً کلیات این بازی مشخص شده است و فقط یک سری مسائل جزئی باقی مانده است که بعد از مسابقات زیر ۲۰ سال تبریز مشخص می‌شود. 

پرهیزگار ادامه داد: بعد از مسابقات زیر ۲۰ سال تبریز با نمایندگان پرتغال و ژاپن نشستی را برگزار می‌کنیم تا تاریخ دقیق این بازی‌ها مشخص شود.

انتهای پیام/

اظهارات پرهیزگار درباره فعالیت های کمیته فوتسال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر