کد خبر: ۶۸۹۵۲۳۰
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴

گردشگری که از پشت دیوار فلزی در مقابل چشمان وحشت‌زده همسرش مورد حمله یک شیر قرار گرفته بود با خوش شانسی جان سالم بدر برد.

لحظه حمله شیر به گردشگر! +فیلم به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، توریستی که توسط یک شیر ماده مورد حمله قرار گرفته بود با خوش شانسی جان سالم بدر برد. این مرد میانسال که به همراه همسرش از پشت دیوار فلزی مشغول تماشای شیر‌ها بودند ناگهان توسط این شیر ماده از ناحیه دست مورد حمله قرار گرفت.

ویدئویی که با کمک تلفن همراه و توسط همسر این مرد تهیه شده است چگونگی وقوع حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود هنگامی که " پیتر نورتج" از پشت دیواره فلزی سرگرم نوازش یکی از شیر‌های نر است ناگهان یک شیر ماده از راه می‌رسد. در این لحظه با عقب رفتن شیر نر، پیتر شروع به نوازش کردن شیر ماده می‌کند که ناگهان شیر ماده دست او را به دندان می‌گیرد. سرانجام پس از چند لحظه کشمکش با شیر ماده، پیتر موفق به رهاکردن دستش از دهان شیر شده و شیر بدون آنکه به دست او آسیبی وارد کند دستش را رها می‌کند.

در این ویدئو صدای همسر پیتر پس از آنکه شیر دندان هایش را روی دست پیتر قفل می‌کند شنیده می‌شود که می‌گوید: " این شیر دستش را گاز گرفته، این شیر دستش را گاز گرفته. "

بنا به گزارش Netwerk ۲۴ پیتر و همسرش " ایز" مشغول گذراندن دهمین سالگرد ازدواجشان در منطقه luxury Tikwe River Lodge واقع در استان ویرجینا در کشور آفریقای جنوبی بودند که این حادثه رخ داد. آن‌ها به همراه یک تور گردشگری به محل نگهداری شیر‌ها رفته بودند. این مرد پس از این حادثه به علت ابتلا به شوک عفونی (septic shock) که عفونتی مرگبار محسوب می‌شود بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفت. گفته می‌شود شانس زنده ماندن این مرد میانسال بین ۲۵ تا ۵۰ درصد است.

سخنگوی Tikwe River Lodge با نپذیرفتن مسئولیت این حادثه گفت: " در تمام این محدوده علائم هشدار نصب شده است. آقای نورتج دست خود را از حصار الکتریکی به داخل برده بود که توسط یک شیر ماده مورد حمله قرار گرفت.

انتهای پیام/

اشتباه مرگبار توریست خام جانش را در معرض مرگ قرار داد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر