کد خبر: ۶۸۹۸۷۳۲
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
کد خبر : ۶۸۹۸۷۳۲
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تربت‌جام:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تربت جام گفت: همبستگی و اتحاد مردم و مسیولان در حمایت از فرزندان انقلاب و امام و رهبری در سطح ملی ستودنی ووظایف این نهاد مردمی و سایر قوای مسلح را سخت‌تر می‌کند.

بصیرت مردم و مسئولان تربت‌جام در حمایت از سپاه ستودنی استسرهنگ ابوطالب جوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تربت جام در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، گفت: آمریکایی‌ها به عینه دیدند که این اقدام وقیحانه و ماجراجویانه آنان در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی بی‌پاسخ نماند و بیش از ۸۰ میلیون ایرانی «سپاهی» شدند و چنانچه این اقدام سخیف و احمقانه ترامپ نیز برای سایر قوای مسلح تکرارشود باز همه ملت ایران متحد و یک‌صدا «ارتشی، نظامی و انتظامی» می‌شوند.

وی ادامه داد: یکی از تناقض‌های عجیب زمانه این است که ناقضان حقوق بشر و دولت‌های تروریست و سلطه‌گر، خود مدعی حقوق بشر و صلح جهانی و آزادی‌اند، دولتی که با ترور مردم سرخ‌پوست بومی شکل گرفت، در چند ثانیه ۲۰۰ هزار ژاپنی را با بمب‌های اتمی ترور کرد، هواپیمای مسافربری ایرانی را در آسمان منفجر کرد، گروه‌های مسلح و تروریستی داعش و القاعده را شکل داد و با اعمال خشونت‌آمیز در جای‌جای عالم از نیکاراگوئه و مکزیک تا کامبوج، ویتنام و غرب آسیا در شرارت و نسل‌کشی... مسبوق به سابقه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تربت جام بیان کرد: سپاهیان عزیزی که زندگی‌شان را وقف حفظ دست آورد‌های اصلی انقلاب اسلامی و نجات مستضعفین از یوغ استکبار و گسترش عدالت اجتماعی و خدمت رسانی به محرومین کرده‌اند.

سرهنگ جوان ادامه داد: یکی از دستاورد‌های بزرگ ایران اسلامی و برآمده از متن ملت سپاه پاسداران است و این نهاد مقدس یکی از پرقدرت‌ترین و پرتوان‌ترین نیرو‌های مسلح در کنار ارتش قهرمان، نیروی انتظامی مقتدر و بسیج مردمی است.

وی گفت: سپاه در طول عمر بابرکت خود ازجمله ۸ سال دفاع مقدس، سازندگی و کمک مستشاری به دولت‌ها و ملت‌های منطقه در مبارزه با تروریسم برگ زرینی است که در جهان می‌درخشد.

انتهای پیام//ز. ج
 

بیش از ۸۰ میلیون ایرانی «سپاهی» شدند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر