کد خبر: ۶۸۹۸۹۰۱
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

مالک باشگاه تراکتورسازی گفت: من تشخیص دادم که فروزان تا زمان تشکیل کمیته انضباطی در کنار تیم نباشد.

زنوزی: من تشخیص دادم فروزان در کنار تیم نباشد/ امسال به قهرمانی تیم دل نبستیمبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی در یکی از برنامه‌های تلویزیونی درباره وضعیت محسن فروزان اظهار کرد: من با کادر فنی و کاپیتان تیم صحبت کردم و وضعیت تیم را عالی توصیف کردند و یک همدلی و همبستگی در تیم ما به وجود آمده است. به هر حال من تشخیص دادم که فروزان کنار تیم نباشد بهتر است و تا زمانی که کمیته انضباطی باشگاه گزارشی ارائه ندهد و بررسی‌های خود را انجام ندهد این دروازه بان قرار شده است که کنار تیم حضور نداشته باشد. البته روز گذشته به کمیته اخلاق رفته بودم و با تورک رئیس این کمیته جلساتی داشتم و امروز هم فروزان باید در این کمیته حاضر شود.

همه کلین شیت ها را نباید به نام دروازه بان بنویسیم 

زنوزی بیان کرد: هواداران عزیز خیالشان از تیم راحت باشد و من اکنون یکی، ۲ روز است درباره کلین شیت‌هایی که اتفاق افتاده است و ۷ بازی گل نخورده داشتیم صحبت می‌کنم. به هر حال  همه این موارد را به پای دروازه بان نگذاریم و خط دفاعی و بازیکنان ما باعث شدند که به دروازه ما زیاد فشار نیاید و این‌ها از طرف بعضی‌ها نادیده گرفته می‌شود. این موضوعات باید مدنظر قرار بگیرد که وقتی ما کلین شیت‌ها را به نام دروازه بان می‌نویسیم و همه گل‌های خورده هم به پای گلر می‌نویسیم برعکس این موضوع هم هست. همه زحمات عزیزان از کادر فنی تا مدافعان، هافبک‌ها و مهاجمان را نباید قربانی دروازه بان می‌کنیم و  این موضوع برای کل تیم یک خرده سنگین است که بگوییم همه کلین شیت‌ها برای دروازه بان است و یا برعکسش که اگر تیم زیاد گل می‌خورد فقط گلر مقصر است. کل ساختار دفاعی ما را باید درنظر گرفته شود و مردم عزیز و هواداران باید این موضوع را مدنظر قرار بدهند و همه مسائل نیاید به پای گلر تیم نوشته نشود.

داوران حداقل حق تراکتورسازی را نخورند و عادلانه قضاوت کنند

او درباره بازی‌های حساس برای تراکتورسازی و راهکارش جهت کاهش اشتباهات داوری بیان کرد: اشتباهات داوری اجتناب ناپذیر است و من یک بار در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردم و مواردی از جمله خطای چشم هست که می‌تواند به اشتباهات داوری ختم شود. اشتباهات داوری عمدی و سهوی را باید از هم جدا کنیم و شعی کنیم که اشتباهات عمدی در بازی‌های ما انجام نشود و داوران خوبی برای ما انتخاب شوند و بتوانند به صورت عادلانه قضاوت کنند. تیم ما طوری بسته شده است که نیازی به داور ندارد، اما حداقل حق تراکتورسازی را نخورند و عادلانه قضاوت کنند. ما از فدراسیون فوتبال و همه ارگان این فدراسیون تقاضای غیر مشروع نداریم و قدرتمان اول به عنایت خداوند و بعد تماشاگران و در نهایت خود تیم است و نگذاشتیم حرف و حدیثی برای تیم ما ایجاد شود.

تراکتورسازی به صورت پهلوانی مبارزه می کند 

زنوزی درباره اینکه چه صحبتی با هواداران تیمش دارد، گفت: مثل همیشه ما شرمنده هواداران خود هستیم و تماشاگرانی که در استادیوم می‌آیند و تیم خود را تشویق می‌کنند. هواداران هر کم و کاستی بود به گردن من بگذارند و همه سعی و تلاش من این است که خدمت به شهر خود کنم و بتوانم بیشترین خدمات را به هواداران خود بدهم و می‌دانم که خواسته به حقشان یک قهرمانی است.  تراکتورسازی‌ها به صورت پهلوانی مبارزه می‌کنند و این موضوع برای ما ارزشمند است و ان شاالله بتوانیم هدیه خوبی به این هواداران بدهیم.

مستندات خود را به کمیته اخلاق و انضباطی دادیم 

مالک باشگاه تراکتورسازی درباره درگیری‌ها با هواداران این تیم اظهار کرد: ما همه مستندات این موضوع را جمع کردیم و به فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی و کمیته اخلاق دادیم که این موضوع را بررسی کنند و نتیجه اش را اعلام کنند. ما سعی مان این است که هیچ اجحافی برای تیم ما و هواداران ما ایجاد نشود.

قراردادهای اروین و کنستانت را تعلیق کردیم 

زنوزی درباره اینکه حضور اروین و کنستانت در تراکتورسازی منتفی شده است، گفت: هنوز حضور این ۲ بازیکن منتفی نشده است. منتهی قرارداد‌های این ۲ بازیکن را یکی را به علت بی انضباطی و نیامدن به تبریز و دیگری را به علت آماده نبودن و کمی هم مریض احوال بود تعلیق کردیم و هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌شود تا ان شاالله در آینده‌ای نزدیک یا آن‌ها به توافق می‌رسیم که برگردند یا اینکه به طور کلی کنار گذاشته می‌شوند و سال آینده بهتر از آن‌ها را می‌گیریم.

او درباره اینکه تراکتورسازی در بازی‌های خانگی اش کمتر از ۵ امتیاز کسب می‌کند یا بیشتر، گفت: من همیشه زیاده خواه هستم و من ۹ امتیاز کمتر قانع نیستم.

هماهنگی بین بازیکنان در قهرمانی تیم تاثیرگذار است 

زنوزی تصریح کرد: برخی از سایت‌ها و فضای مجازی بیان کردند که من گفتم جام قهرمانی نمی‌خواهم و هیچ وقت این حرف را نزدم. این عزیزان متوجه باشند با توجه به محدودیت‌هایی که در جذب بازیکن داشتیم به قهرمانی امسال دل نبستیم و سعی و تلاش خود را کردم که این تیم را قوی‌تر ببندم و هیچ نیازی نداشته باشیم و همه بازیکنانی که خواستیم جذب کردیم. البته زمانی که یک تیم نتیجه می‌گیرد و قهرمان می‌شود تنها این موضوع نیست که ما باید بازیکنان خوب و بزرگ بیاوریم که به اصطلاح تیممان نتیجه بگیرد. این موارد موثر هستند، اما از همه موثرتر این است که اعضای تیم با یکدیگر هماهنگ شوند. تیم‌های دیگر که در لیگ ما به طور مستمر نتیجه می‌گیرند این‌ها دلیلش این است که بازیکنانشان چندین سال است که در کنار یکدیگر بازی می‌کنند و همدیگر را می‌شناسند و به قول فوتبالی‌ها چشم بسته توپ را پیدا می‌کنند و پاس می‌دهند این موارد برای قهرمانی دخیل است.

 تراکتورسازی شخصیت ممتازی در بین تیم های دیگر پیدا کرده است 

او بیان کرد: زمانی که من می‌گویم امسال برای قهرمانی برنامه ریزی نکردیم به علت این است که تیم باید با هم هماهنگ شود. تا آنجا که توانستیم با اینکه تیم را  دیر تحویل گرفته بودیم از بازار نقل و انتقالات بهترین بازیکنان راگرفتیم و حتی به سهمیه لیگ برتری هم قانع نشدیم و رفتیم بازیکنان تیم ملی را آوردیم و ۳ کاپیتان تیم ملی را جذب کردیم و توانستیم این شخصیت را به تیم بدهیم که تیممان یک شخصیت ممتازی در بین ۱۵ تیم دیگر پیدا کند. تیم تراکتورسازی اکنون به صورتی شده است که سایر تیم‌ها با احترام درباره تیم ما صحبت می‌کنند و این دلیلش این است که شخصیت به تیم بازگردانده شده است. این‌ها دخیل هستند که ما بیاییم تیم خوبی ببندیم تا سال‌های آینده برای قهرمانی در لیگ برتر و حتی در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم و بتوانیم به این مقام‌ها برسیم. این طور نیست که ما جام قهرمانی را نمی‌خواهیم چرا که تا این مرحله آمدیم جام قهرمانی را می‌خواهیم، اما تیم برای قهرمانی بسته نشده است و به این صورت نیست که تیم را تحت فشار قرار بدهیم و از یک جای دیگر تیم وا بدهد. به هر حال این تیم باید به هماهنگی صددرصدی برسد تا نتایج خوبی بگیرد. معذرت خواهی می‌کنم که نتوانستم منظور خود برسانم و منظور من این بود که بهترین تیم، کادر فنی و بازیکن تدارک ببینیم.


بیشتر بخوانید: 

فروزان امروز به کمیته اخلاق می رود

کمیته اخلاق محسن فروزان را احضار کرد

زنوزی: شبهاتی در ذهن هواداران تراکتورسازی به وجود آمده است


انتهای پیام/  

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
فروزان ذات خودشو رو نمایان کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
پاس گل اقای فروزان به حریف به عبارتی پاس گل دیگه به سپیدرود از نظر منکه فوتبالی نیستم کاملا مشهود بود.
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر