کد خبر: ۶۸۹۸۹۲۴
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷

مدیر درمانگاه شهید مطهری با بیان اینکه در حال حاضر این درمانگاه برای میکروب‌شناسی معده و دیگر اعضای بدن هیچ آزمایش رایگانی انجام نمی‌دهد، از شهروندان خواست تا در این زمینه مراجعه نداشته باشند و در دام شایعات فضای مجازی قرار نگیرند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، علی جنگجو مدیر درمانگاه شهید مطهری، با تکذیب کردن خبر رایگان بودن آزمایش در درمانگاه شهید مطهری بیان کرد: ضروری است شهروندان اطلاع داشته باشند انجام هرگونه طرح مطالعاتی، آزمایشات و ارائه خدماتی که در هر مرکز رایگان باشد، در منابع رسمی مانند وب سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام می‌شود.

وی افزود: شهروندان باید اطلاع داشته باشند ارسال هرگونه خبر در فضای مجازی پیش از تایید مراکز معتبر نمی‌تواند صحت داشته باشد و بهتر است در صورت مشاهده خبر‌های مشابه از صحت موضوع از طریق منابع رسمی مطمئن شوند.

جنگجو با اشاره به اینکه این درمانگاه در طول سال با برخورداری از ۲۴۰ عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تعرفه دولتی خدمات فوق تخصصی به بیماران ارائه می‌دهد تصریح کرد: به طور میانگین ماهانه پنج هزار بیمار در مجتمع فوق تخصصی شهید مطهری و امام رضا (ع) خدمات فوق تخصصی دریافت می‌کنند که این مهم در کشور کم نظیر است.

وی مراجعه جمعیت یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفری در سال در این مجتمع فوق تخصصی را برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز ارزشمند دانست وافزود: تعداد کثیری از مراجعه‌کنندگان از شهرستان‌های این استان و همچنین از سایر استان‌های همجوار و حتی اقصی نقاط کشور هستند که با حضور در این درمانگاه‌ها خدمات تشخیصی و درمانی خود را دریافت می‌کنند.

مدیر درمانگاه شهید مطهری ادامه داد: براساس آمار‌ها روزانه در حدود ۳۰ هزار نفر به این دو درمانگاه مراجعه می‌کنند که بیماران می‌توانند بدون حضور به کمک وب سایت دانشگاه و یا شماره تلفن‌های ۳۶۴۷۳۸۸۸ و ۳۶۴۷۴۶۴۰ و ۳۶۴۷۴۱۴۰ و ۳۶۴۷۳۹۹۰ نوبت پزشک خود را دریافت و اقدامات حسابداری را انجام دهند.

انتهای پیام/ت

شایعه رایگان بودن میکروب‌شناسی معده در درمانگاه شهید مطهری شیراز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر