کد خبر: ۶۸۹۹۰۵۶
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷

ایستادن تعداد زیادی گردشگر بر روی یک پل چوبی و فشار بیش از اندازه به آن موجب فروریختن پل به همراه آنها به داخل رودخانه شد.

لحظه سقوط گردشگران از روی پل چوبی! + فیلم/// به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است وقوع یک حادثه برای عده‌ای گردشگر چینی را در یکی از مناطق این کشور به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود هنگامی که گردشگران بر روی این پل چوبی ایستاده بودند ناگهان پل به پایین سقوط کرده و موجب سقوط گردشگران به پایین و داخل رودخانه می‌شود.

علت سقوط پل شیطنت گردشگران و تکان دادن‌های شدید پل توسط گردشگران و همچنین وزن زیاد و فشار بیش از اندازه به پل اعلام شده است. در ویدئوی منتشر شده نیز گردشگران در حالی که مشغول تکان دادن پل هستند دیده می‌شوند. این ویدئو گردشگران را در حالی که سعی می‌کنند مانند تاب پل را به اطراف بکشانند نشان می‌دهد. در لحظه وقوع حادثه در حالی که ده‌ها نفر روی پل ایستاده بودند عده‌ای نیز قصد عبور از آن برای رسیدن به آن طرف رودخانه را داشتند. بنا بر اعلام رسانه‌های محلی چین در این حادثه به هیچ یک از گردشگران آسیبی وارد نشد.

این نخستین بار نیست که ایستادن تعداد زیادی گردشگر بر روی یک پل موجب فروریختن آن در چین می‌شود. سال گذشته نیز در هنگام تعطیلات گلدن ویک یا هفته طلایی وقوع حادثه‌ای مشابه در منطقه "فوشان" واقع در استان گوانگ دونگ چین خبرساز شد. حضور تعداد زیادی گردشگر بر روی یکی از پل‌های این منطقه موجب فرو ریختن آن و سقوط گردشگران به داخل آب شد. پس از سقوط قسمتی از پل به داخل آب رودخانه، گردشگران خود را به دو طرف رودخانه رساندند.

انتهای پیام/

شیطنت گردشگران موجب فروریختن پل شد!

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر