کد خبر: ۶۹۰۰۱۷۵
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
در خراسان رضوی؛

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: به علت بارندگی‌های شدید و وقوع سیل، شبکه آب ۲۴ روستا و جریان برق شش روستا در خراسان رضوی قطع و ۲۶ جاده روستایی مسدود است.

شبکه آب ۲۴ روستا و جریان برق ۶ روستا قطع استبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حجتعلی شایانفر مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: ۵ روستا از مناطق دچار قطعی برق در شهرستان بردسکن و یک روستا در شهرستان کلات واقع است.

وی با اشاره به اختلال در شبکه آب روستایی ۲۴ روستا، تصریح کرد: ۵ روستا در کلات، ۱۱ روستا در سرخس، ۴ روستا در  بردسکن و ۴ روستا در نیشابور  با اختلال در شبکه آب مواجه هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: ۴ جاده بین شهری شامل کلات - درگز، بردسکن - عشق آباد، رباط - کدکن و بردسکن - شهرآباد هم اکنون بر اثر سیلاب و بارش شدید باران مسدود است.
 
شایانفر افزود: شبکه آبرسانی ۷ شهرستان بردسکن، شهرآباد، انابد، کلات، گلمکان و بجستان بر اثر سیلاب خسارت دیده که با این وجود هم  آبرسانی در این مناطق برقرار است.

وی با اشاره به تخلیه دو روستا، تصریح کرد: دو روستای صمدآباد در سرخس و صیف آباد در بردسکن با هدف اقدامات پیشگیرانه تخلیه شده اند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: تعدادی از خانوار‌های در معرض خطر سیل از روستا‌های شورآباد در شهرستان خلیل آباد، ابراهیم آباد در شهرستان بجستان، چاله زرد در شهرستان سرخس و محمدآباد در شهرستان بردسکن اسکان اضطراری یافته اند که در مجموع هزار و ۱۵۰ خانوار می‌شوند.

شایانفر افزود: بارش باران در شهرستان‌های بردسکن، کلات، سرخس و درگز پایان یافته و مشکل خاصی در سطح استان وجود ندارد، سامانه بارشی در حال خروج از خراسان رضوی است.

انتهای پیام//ف.ش
 

اسکان اضطراری یک هزار و ۱۵۰ خانوار در معرض خطر سیل

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر