کد خبر: ۶۹۰۰۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران گفت: اعضای تیم ملی بزرگسالان ما هنوز پاداش‌های خود را نگرفته اند.

حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  درباره مسابقات تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران با روسیه گفت: من فقط توانستم بازی اول را ببینم.

وی گفت: فوتسالیست های ایران بازی خوب و قابل قبولی را به نمایش گذاشتند هر چند که نتیجه زیاد مهم نیست، ولی بچه‌های ما بازی قابل قبولی را از خود نشان دادند.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال افزود: این تیم نیاز به بازی‌های بیشتری دارد تا بتواند دوباره در مسابقات قهرمانی آسیا پیروز شود.

وی ادامه داد: گویا قرار است تیم زیر ۲۰ سال یک تورنمنت چهار جانبه را در چین تایپه برگزار کند که این بازی‌ها می‌تواند بسیار مهم باشد.

شمس درباره این که آیا تیم زیر ۲۰ سال ایران می‌تواند جام را در خانه نگه دارند گفت: با بازی‌های خوبی که بچه‌های ما انجام می‌دهند قطعا می‌توانند دوباره قهرمان این دوره از مسابقات شوند و جام را در خانه نگه دارند.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال در ادامه درباره مسابقات تدارکاتی تیم فوتسال بزرگسالان گفت: هر بازی که بچه‌های تیم بزرگسالان انجام می‌دهند خوب است. بچه‌های تیم دوباره کنار هم جمع می‌شوند.

او افزود: باید بازی‌های تدارکاتی قوی برای تیم ملی در نظر بگیرند و نباید مانند کی روش در فوتبال به بازی‌های آسان اکتفا کنند مثل سیرالئون و تیم‌های دیگر.

وی در ادامه درباره مسابقات چهار جانبه آستاراخان قزاقستان گفت: این مسابقه می‌تواند خیلی خوب باشد تیم‌های بزرگ و صاحب نامی در این تورنمنت شرکت می‌کنند. تیم ملی قزاقستان که تیم باشگاهی غیرت خود را در جام باشگاه اروپا دارد بسیار تیم قوی و خوبی است. همچنین تیم آذربایجان تیم بسیار خوبی است. ژاپن هم که رقیب سنتی و همیشگی ماست. همه این تیم‌ها خوب هستند.

وی افزود: امیدوارم با برنامه ریزی دقیق و خوب بتوانیم در مقدماتی جام ملت‌های آسیا پیروز شویم و دوباره به جام جهانی صعود کنیم؛ و بعد از سومی جهان که الان هستیم بتوانیم اول دنیا شویم.

شمس در پایان صحبت هایش درباره طلب تیم ملی فوتسال بیان داشت: امیدوارم پاداش بچه‌های تیم ملی را که از سال ۲۰۱۱ تا کنون است را چه در بخش مردان و چه در بخش زنان هر چه زودتر پرداخت کنند. این بچه‌ها هنوز طلب و پاداش‌های خود را دریافت نکردند.


بیشتر بخوانید: شمس: فوتبال یک تشتک هم قهرمانی نیاورد، اما پول فوتسال در این بخش خرج شد


انتهای پیام/

اظهارات شمس درباره تیم ملی فوتسال

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر