کد خبر: ۶۹۰۰۳۳۲
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
در نامه‌ای به رئیس جمهور؛

۱۹۰ نماینده مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار اهتمام جدی وزارت کشور، استانداران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به گسترش فرهنگ قرآنی شدند.

۱۹۰ نماینده خواستار اهتمام وزارتخانه‌های کشور و فرهنگ به فعالیت‌های قرآنی شدندبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، ۱۹۰ نماینده مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار اهتمام جدی وزارت کشور، استانداران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به گسترش فرهنگ قرآنی شدند.

متن این نامه به شرح زیر است:

نظر به تحقق گسترده فعالیت‌های قرآنی در کشور و بر ضرورت ایجاد و همگرایی ظرفیت‌های مردمی و تلاش بیشتر مسئولان قرآنی استان‌ها و لزوم ایجاد دستورالعمل شورای هماهنگی و افزایش فعالیت قرآنی استان‌ها، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فراکسیون قرآن و عترت، پیگیری‌های متعددی از جمله تشکیل جلسات مستمر با مسئولان در حوزه فعالیت‌های قرآنی در استان‌ها و استانداران جهت پیگیری و اهتمام به فعالیت‌های قرآنی و ایجاد ارتباط گسترده با فعالان و تسهیل ارتباط با مسئولین انجام داده است.

طی مکاتبات و تذکرات متعددی در خصوص اجرای دستورالعمل این شورا به وزارت کشور و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استانداران ارسال شده است که لازم است تشدید بیشتری بر تشکیل جلسات منظم شورای هماهنگی و گسترش فعالیت قرآنی استان‌ها در تمامی کشور در سایه حمایت جدی مسئولان ذیربط در جهت اجرایی شدن این خواسته صورت گیرد. ما نمایندگان مجلس انتظار داریم در آستانه ماه رمضان در خصوص لزوم اجرای این مهم دستورات لازم را صادر فرمائید.

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر