کد خبر: ۶۹۰۰۴۷۰
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: دشمن به دنبال گرفتن اراده‌ی استقامت و ایستادگی مردم است.

هراس دشمن از اراده و ایستادگی مردم ایران/ مساجد و هیئات مذهبی عناصر مهم سپاه انقلاب هستندبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی امروز  در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید تبلیغات خراسان رضوی گفت: یکی از نکات مهم که در بیانیه گام دوم انقلاب نیز به آن اشاره شده است خودآگاهی است و همین نکته باعث شد علی رغم تمام دشمنی‌ها و در شرایطی که همه چیز علیه ما بود انقلاب به پیروزی برسد.

وی تصریح کرد: در شرایط فعلی باید ظرفیت‌ها و مخاطرات پیش روی خودمان را شناسایی کنیم و در این راستا عمق استراتژیک دشمن و عمق استراتژیک سپاه خودمان را رصد کنیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مساجد و هیئات مذهبی و تشکل‌های فرهنگی عناصر مهم در سپاه انقلاب هستند و ما باید از این سرمایه‌ها به صورت ویژه استفاده کنیم و در راستای هم افزایی این عناصر گام برداریم.

حجت الاسلام قمی افزود: اشراف به احوال امروز انقلاب برای برنامه ریزی‌ها نکته بسیار مهمی است و در این راستا جلوی هر گونه کج روی را خواهیم گرفت و اراده بر استقامت و ایستادگی در مقابل دشمنان در بین آحاد جامعه باید تقویت شود چرا که دشمن به دنبال گرفتن همین اراده از مردم است.

وی تصریح کرد: جریان مؤمن انقلابی وظیفه سختی در راستای اجرای گام دوم بر عهده دارند و عزم ما در سال‌های پیش رو خادمی و حمایت از این جریان است؛ شهادت طلبی و روحیه جهادی در شرایط فعلی پیش برنده انقلاب است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: اولین اقدامی که در بدو ورود به سازمان انجام دادم بازدید از حاشیه شهر مشهد بود و من بیش از بیست سال است که با حاشیه شهر مشهد آشنایی دارم و مدیریت جدید نیز باید به این امر اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.

حجت الاسلام قمی افزود: ما موظف به همگرایی با دستگاه‌های دولتی، آستان قدس و حوزه‌های علمیه هستیم و براساس بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب به دنبال ارتقا نیستیم بلکه به دنبال تحول هستیم.

انتهای پیام//آ. ف


شهادت طلبی و روحیه‌ی جهادی، پیش برنده‌ی انقلاب اسلامی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر