کد خبر: ۶۹۰۰۸۵۳
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
وکیلی در صحن علنی:

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: مجلس را برای اثبات انقلابی‌گری خود به غیرانقلابی بودن متهم نکنید.

مجلس را برای اثبات انقلابی‌گری خود به غیرانقلابی بودن متهم نکنیدبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدعلی وکیلی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه ۲۷ فروردین) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به اصل ۷۹ قانون اساسی نسبت به بخشی از سخنان سیدناصر موسوی لارگانی درباره کلیات طرح اقدام متقابل ایران علیه اعلام نام سپاه به عنوان سازمان تروریستی از سوی آمریکا که گفته بود «مجلس خائن به خون شهدا بوده است»، اظهار کرد: در مقیاس انقلابی شما مجلس باید چه کاری انجام می‌داد که انقلابی نام می‌گرفت؛ چرا برای اثبات انقلابی‌گری خود مجلس را متهم به غیرانقلابی‌گری می‌کنید.

نماینده مردم تهران، افزود: اینکه در حین یک بحث انقلابی بیایید و یک نهاد مهم را به غیرانقلابی‌گری متهم کنید، خواست آمریکا است، زیرا مجلس از روزی که بحث اعلام سپاه به عنوان سازمان تروریستی از سوی آمریکا مطرح شد، پیش‌قدم و پیش‌قراول اقدام متقابل با آمریکا بود.

وی افزود: اگر روزی لازم شود، سینه تک تک این همکاران برای دفاع از ملت پیشقدم خواهد بود؛ این همکاران یا فرزندان شهید هستند، یا جانباز یا از خانواده شهدا و یا دارای سوابق انقلابی غیرقابل انکار، لازم نیست در یک شو و یک جمله انقلابی برای اثبات انقلابی‌گری خود، جایگاه مجلس را متزلزل کنیم.

عضو هیأت رئیسه ادامه داد: امروز کلیت مجلس با افتخار پشت این طرح انقلابی است، ولی اگر به زعم شما این طرح کافی نیست، باید برای تکمیل آن اقدام کنید نه اینکه بگویید مجلس رفتار غیرانقلابی دارد.

وی ادامه داد: رفتار مجلس کاملاً انقلابی است و هر کجا لازم باشد، در صحنه حاضر خواهد شد و حاضر است جان خود را برای دفاع از استقلال این مملکت در کف اخلاص قرار دهد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر