کد خبر: ۶۹۰۰۹۳۶
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
نماینده شرکت ملی نفت در بورس در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

تبیانیان گفت: عرضه نفت و میعانات گازی به مانند هفته‌های گذشته هر سه‌شنبه در بورس رینگ انرژی عرضه خواهد شد و این دوره نیز بدون مشتری به پایان رسید.

سومین عرضه میعانات گازی بدون مشتری به پایان رسیدامیرحسین تبیانیان نماینده شرکت ملی نفت در بورس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به چهارمین عرضه میعانات گازی در بورس اظهار کرد: عرضه نفت و میعانات گازی به مانند هفته‌های گذشته هر سه شنبه در بورس رینگ انرژی عرضه خواهد شد و این دوره نیز بدون مشتری به پایان رسید.

نماینده شرکت ملی نفت در بورس با اشاره به قیمت گذاری میعانات گازی اظهار کرد: یک میلیون بشکه میعانات گازی به قیمت ۶۷ دلار و ۸۵ سنت عرضه شد و متقاضیان می‌توانستند خرید این محموله را از ۳۵ هزار بشکه انجام دهند.


بیشتر بخوانید: تعلل وزارت نفت برای عرضه نفت در بورس، زیان هنگفتی دارد


وی افزود: شرایط عرضه در این دوره مانند عرضه نفت خام است و متقاضیان می‌توانستند با پیش پرداخت ۶ درصد از قیمت محموله، آن را خریداری کنند و باقی ارزش محموله را تا چهار ماه پس از انجام معامله و قبل از تحویل آن تسویه کنند.

تبیانیان ادامه داد: همچنین در این مرحله از عرضه، واریز پیش پرداخت به صورت ارزی فراهم شده است و برای تسویه باقیمانده وجه المعامله، خریداران می‌توانند از سازوکار‌های ارزی مورد تأیید شرکت ملی نفت ایران استفاده کنند.

نماینده شرکت ملی نفت در پایان گفت:خریداران می‌توانند تا چهار ماه پس از انجام معامله، محموله را تحویل بگیرند و تحویل محموله در دیگر مناطق منوط به تأیید شرکت ملی نفت ایران نیز امکان‌پذیر شده است.

انتهای پیام/

شرایط عرضه  میعانات گازی در بورس  مانند عرضه نفت خام است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر