کد خبر: ۶۹۰۱۱۱۸
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری گفت: دوست داریم تیم ملی دوچرخه سواری با کمترین دغدغه برای مسابقات تمرین کند.

پراش: تیم ملی دوچرخه سواری باید با کمترین دغدغه تمرین کندمحمود پراش سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری ایران در گفتگو با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد: فشار مضاعفی برای نتیجه گرفتن بر روی فدراسیون دوچرخه سواری وجود دارد. دوست داریم ملی پوشان تیم ملی با حداقل دغدغه در تیم ملی حضور داشته باشند. مساله‌ی اعزام تیم ملی تا ۲ روز گذشته یکی از مهمترین دغدغهی تیم محسوب می‌شد چرا که بازیکنان چند ماه است از خود مایه گذاشته بودند و برای مسابقات تمرین می‌کردند. بازیکنان باید با خیال راحت در تیم ملی تمرین کنند و نگران تهیه‌ی مکمل و تجهیزاتشان نباشند چرا که  این دغدغه‌ها بر روی عملکرد ملی پوشان در این سال‌ها تاثیر گذاشته است. در حال حاضر تیم ملی دوچرخه سواری در حال آماده سازی برای مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا ازبکستان است.

فدراسیون دوچرخه سواری و کمیته ملی المپیک از یک خانواده هستند

او درباره حضور رضا صالحی امیری (رئیس کمیته ملی المپیک) در فدراسیون دوچرخه سواری گفت: حضور صالحی امیری در فدراسیون دوچرخه سواری نشان دهنده‌ی آن است که از یک خانواده هستیم. امیدوارم به زودی شاهد حضور صالحی امیری  در کمپ تمرینی تیم ملی دوچرخه سواری باشیم چرا که انگیزه ملی پوشان دوچرخه سواری افزایش پیدا می‌کند. امیدوارم در ادامه برای دوچرخه سواری نگاه ویژه و شرایط خاصی به وجود بیاید تا بتوانیم با آرامش بیشتری تمرینات را دنبال کنیم.  باید یک جلسه مفصل تری با صالحی امیری داشته باشیم تا  بتوانیم جزئیات مشکلات را به طور کامل تشریح کنیم.

او افزود: حدود ۲ است که باشگاه‌های دوچرخه سواری که دارای امتیازات بالایی بودند غیر فعال شده اند و در مسابقات بین المللی شرکت نمی‌کنند. این اتفاق باعث شده است که از آمادگی ملی پوشان دوچرخه سواری استقامت کاسته شود. نفراتی که تا سال گذشته در تیم ملی فعالیت داشتند همچون صمد پور سیدی و آروین معظمی گودرزی را در اختیار نداریم. در تیم ملی نفرات جوانی حضور دارند و تلاش کردیم در این ۳ ماه شرایط اردو  را به گونه‌ای فراهم کنیم که ملی پوشان آمادگی خوبی کسب کنند.

پراش افزود: ملی پوشان تا سال گذشته با تیم‌های باشگاهی  قرداد مالی داشتند که البته خیلی از مبالغ آن‌ها پرداخت نشده است. اگر رسیدگی نشود و حداقل نیاز‌ها رفع نشود همین تعداد ملی پوشانی که در تیم ملی حضور دارند تیم را ترک خواند کرد. با این اوصاف دوچرخه سواری روز به روز ضعیف‌تر خواهد شد.


بیشتر بخوانید:

مدیر روابط‌ عمومی فدراسیون دوچرخه سواری استعفا کرد

بازدید صالحی امیری از فدراسیون دوچرخه سواری

قمری: فدراسیون دوچرخه سواری نباید خود را مجزا از کمیته ملی المپیک بداند


انتهای پیام/

اظهارات سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر