کد خبر: ۶۹۰۱۱۲۷
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه از مراجعه بیش از سه میلیون نفر به مراکز درمانی تامین اجتماعی در سال گذشته خبر داد.

مراجعه بیش از سه میلیون نفر به مراکز درمانی تامین اجتماعی به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، میثم حجتی‌پور مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه  اظهار کرد: سال گذشته در مجموع بیش از سه میلیون و ۱۵۱ هزار نفر به مراکز درمانی تامین اجتماعی استان مراجعه کردند که این میزان نسبت به سال ۱۳۹۶ حدود یک درصد بیشتر شده است.

وی تعداد مراجعین سرپایی به مراکز پاراکلینیک را بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر اعلام کرد و ادامه داد: در بخش مراجعه به پزشکان نیز حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار مراجعه داشتیم.

مدیردرمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: سال گذشته تعداد افرادی که در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان بستری شدند نیز ۲۳ هزار و ۹۰۷ نفر بود که در این بخش نیز رشد یک درصدی داشتیم.

حجتی‌پور از انجام ۱۳ هزار و ۱۷۶ مورد عمل جراحی با رشد چهار درصدی نسبت به سال قبل از آن در این مدت خبر داد و عنوان کرد: در سال ۹۷ بیش از پنج هزار مورد زایمان نیز در مراکز درمانی تامین اجتماعی انجام شده است.

وی میزان هزینه‌ای که سال گذشته برای درمان بیماران در مراکز تامین اجتماعی استان انجام شده را بالغ بر ۲۷۴۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

انتهای پیام/ز


انجام ۱۳ هزار و ۱۷۶ مورد عمل جراحی

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر