کد خبر: ۶۹۰۱۳۱۳
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان یزد خبر داد:

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان یزد گفت: طی دو سال آینده شهرستان بافق کمبودی در زمینه نیروی متخصص نخواهد داشت.

خبر‌های خوش برای بافقی‌ها/ رفع کم بودهای شهرستان بافق در حوزه پزشکیبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، محمود نوری شادکام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان یزد در نشست با فرماندار بافق گفت: با نیرو‌های بومی که گرفته خواهد شد و با کمک بخش خصوصی و دولتی، طی دوسال آینده کمبودی در زمینه نیروی تخصصی در بافق نخواهیم داشت.

وی  با اشاره به مصوبات این جلسه افزود: در سال گذشته ۱۳مصوبه صورت گرفت که تاکنون ۱۱مصوبه آن از جمله تامین نیروی تخصصی، راه اندازی کلینیک، راه اندازی رادیولوژی دیجیتال، بخش فیزیوتراپی و بعضی از مصوبات مرتبط با طرح توسعه بیمارستان انجام شده است.

نوری شادکام با اشاره به تسریع در طرح توسعه بیمارستان و اورژانس ۱۱۵جاده بافق سیریز تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم در رابطه با انجام این دو پروژه صورت گرفته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در رابطه با احداث ساختمان پزشکان این شهرستان ادامه داد: ۴واحد مسکونی تا انتهای مرداد ماه به بهره برداری می‌رسد و برای مجهز شدن به دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی تحویل داده می‌شود.

تسریع در طرح توسعه بیمارستان و اورژانس ۱۱۵جاده بافق

وی همچنین از تخصیص وام برای استقرار دستگاه مامو گرافی و او پی جی در شهرستان خبر داد و افزود: با همکاری بخش خصوصی این کار انجام می‌شود که در مجموع حدود یک میلیارد تومان اعتبار نیاز است که با همکاری خیران و شرکت سنگ آهن مرکزی صورت می گیرد.

نوری بر لزوم سرمایه گذاری بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: قرار این است که مجوز دهیم یک درمانگاه خصوصی دندان پزشکی و پزشکی از سوی بخش خصوصی در شهرستان فعال شود.

وی افزود: با انجام این مصوبات شهرستان بافق از لحاظ تامین نیروی انسانی، امکانات و دسترسی مردم به خدمات مشکلی نخواهد داشت.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد همچنین در بازدید از بیمارستان، ولی عصر (عج) بافق از نزدیک در جریان روند کار این مجموعه قرار گرفت و مشکلات پرسنل را بررسی کرد.

نوری شادکام مشکل عمده پرسنل بیمارستان را حقوق و کمبود نیروی انسانی برشمرد و خاطر نشان کرد: پیگیری می‌شود که این مسائل برطرف شود تا دغدغه‌ای نباشد.

انتهای پیام/ی

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر