کد خبر: ۶۹۰۱۳۶۱
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲
در طرح خانه بهار؛

معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه ۲ گفت: در طرح خانه بهار ۱۳۹۸، منطقه ۲ مشهد رتبه دوم را در میان مناطق ۱۳ گانه‌ای شهر کسب کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ،احسان قیطاقی معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه ۲ از کسب رتبه دوم در حوزه فضای سبز شهری سطح مناطق ۱۳ گانه شهرداری خبر دادو گفت: اداره پارک‌ها و فضای سبز شهرداری منطقه ۲ در راستای زیبا سازی فضای سبز شهری و ایجاد محیطی مناسب و مفرح برای شهروندان و زائرین در استقبال از بهار ۹۸، فعالیت خود را از آذر ماه سال ۱۳۹۷ با برگزاری جلسات کارگروه تخصصی با هدف اقدامات مد نظر در خانه بهار ۱۳۹۸ شروع کرد و با برنامه ریزی و پیاده سازی پروژه‌های فضا ی سبز توانست حائز رتبه شود.

وی در رابطه با اقدامات صورت گرفته در فضای سبز منطقه تصریح کرد: این اقدامات شامل طراحی باغچه‌های جدید از لحاظ شکل و رنگ بندی، کاشت گل‌های مورد نظر در باغچه‌های گل فصلی، واکاری گل دائمی و پرچین در تمام سطوح فضای سبز منطقه، رنگ آمیزی مبلمان پارکی، آماده سازی آبنما‌ها و فضای مسقف، رفع نقص روشنایی‌ها و نورپردازی‌ها و ... می‌باشد که با انجام به موقع این فعالیت‌ها اداره فضای سبز منطقه موفق به کسب رتبه دوم در بین ادارات فضای سبز مناطق در استقبال از بهار ۱۳۹۸ در بین مناطق سیزده گانه گردید.

معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه ۲ با تاکید بر اهداف شهرداری منطقه ۲ برای خدمت بیشتر به زائران و مجاوران گفت: مهمترین هدف ملموس نمودن فعالیت‌های استقبال از بهار ۹۸ شهرداری برای شهروندان ساکن در حاشیه شهر (بلوار توس) بود که این امر با فعالیت‌هایی نظیر احداث ۴ مورد فرش گل، استفاده از باکس گل و نیمکت چوبی در اشکال هندسی مختلف به تعداد ۱۲ عدد، جانمایی المان طرح بته جقه به تعداد ۲ عدد در بلوار توس، حد فاصل میدان فهمیده تا توس ۹۹ در سال جدید محقق شد.


انتهای پیام//آ. ح
 


اهداف و فعالیت‌های شهرداری

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر