کد خبر: ۶۹۰۱۵۹۱
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

فرماندار شهرستان مهریز با تأکید بر اهمیت و جایگاه کتابخانه‌ی عمومی در توسعه فرهنگی ، کتابخوانی را بهترین راه برای افزایش دانش عمومی دانست.

کتابخوانی بهترین راه برای افزایش دانش عمومی استبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، رضا زارع زاده فرماندار شهرستان مهریز در بازدید از کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز گفت: کتابخوانی بهترین راه برای افزایش دانش عمومی و مهم‌ترین کار در افزایش کتابخوانی وجود فضا‌های مناسب و مجهز با امکانات روز دنیا است.

وی افزود: وجود فضا‌های مناسب و مجهز به امکانات مورد نیاز در گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بسیار حائز اهمیت است که کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز نیز این فضای مناسب و لذت‌بخش را ایجاد کرده است.

زارع زاده تصریح کرد: برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهریز با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد در جهت بررسی مشکلات کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهریز به زودی فراهم می شود.

کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز، با مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال، بهسازی و در شهریور سال گذشته به بهره برداری رسید و هم اکنون هزار ۵۰۰ عضو فعال و بیش از ۲۸ هزار نسخه کتاب در این مجتمع فرهنگی وجود دارد.

گفتنی است؛ در این بازدید حجت السلام متوسل رئیس سازمان تبلیغات شهرستان مهریز نیز حضور داشت.

انتهای پیام/ی

تلاش برای گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر