کد خبر: ۶۹۰۱۹۷۲
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
رئیس کارخانه دانه بندی گوگرد شرکت پالایش گاز ایلام مطرح کرد؛

رئیس کارخانه دانه بندی گوگرد شرکت پالایش گاز ایلام گفت:کارخانه دانه بندی پالایشگاه گاز ایلام قابلیت تولید روزانه ۵۰۰ تن گوگرد را دارد.

تولید روزانه 500 تن گوگرد در پالایشگاه گاز ایلام

افشین بیرامی رئیس کارخانه دانه بندی گوگرد شرکت پالایش گاز ایلام در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ،با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت تولید پیوسته تمام وقت یکی از راه‌های افزایش راندمان برای کاهش صدمات وارده به تجهیزات و دستگاه‌های تولیدی می‌باشد، گفت: با شروع تولید پایدار و بدون وقفه و با برقراری نوبتکاری شب، کارخانه دانه بندی پالایشگاه گاز ایلام قابلیت تولید روزانه ۵۰۰ تن گوگرد را دارد.

بیرامی با بیان اینکه برای تحقق این میزان تولید، تغییراتی در شیفت کاری داده شده است، افزود:کارخانه دانه بندی پالایشگاه گاز ایلام در سطح استان یکی از شرکت‌هایی است که در تولید با کیفیت بالاپیشتاز بوده و در سال جاری نیز مصمم است که نقش بسزایی در رونق تولید ایفاءکند.

وی با اشاره به اینکه با برنامه ریزی‌های انجام شده در سال جاری پیش بینی می‌شود که بیشترین تولید و با کیفیتی بالاتر از استاندارد رونق تولید در این کارخانه محقق شود، اضافه کرد: در تولید تمام وقت ۲۴ ساعته فرصت بررسی و پایش و مهندسی معکوس قطعات دستگاه‌ها برای عبور از تحریم‌ها نیز به دست می‌آید.

رئیس کارخانه دانه بندی گوگرد شرکت پالایش گاز ایلام به مزایای تولید پایدار اشاره و اظهار کرد:کاهش شدید هزینه‌های تامین قطعات از خارج از کشور با استفاده از توان تولیدکنندگان داخلی، کاهش استهلاک و در نتیجه کاهش هزینه‌های تعمیراتی، کاهش توقفات تولید و افزایش راندمان دستگاه‌ها و در نتیجه پایداری بیشتر تولید، از مزایای تولید پیوسته می‌باشد.

بیرامی با اشاره به اینکه باکاهش هزینه‌های تامین قطعات و با استفاده از توان شرکت‌های تولید کننده داخلی پیش بینی می‌شود ۴۰ درصد صرفه جویی اقتصادی و برگشت سرمایه به داخل کشور انجام شود، یادآورشد: با شروع تولید پیوسته بدون وقفه در این کارخانه پیش بینی می‌شود که ظرفیت افزایش ۵۰ درصدی محصول تولیدی را داشته باشیم و کیفیت نیز در کنار آن افزایش خواهد یافت.

وی به میزان تولید گوگرد پاستیلی در سال گذشته اشاره کرد و عنوان کرد: در سال گذشته بالغ بر ۶۰ هزار تن تولید شده که علاوه بر مصرف داخلی بیش از ۲۷ هزار تن گوگرد به خارج از کشور صادر شده که ارز آوری قابل توجهی برای شرکت داشته است.

انتهای پیام/ د

تولید گوگرد در پالایشگاه گاز ایلام

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر