کد خبر: ۶۹۰۲۳۶۲
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲

کمیسیون عمران مجلس برای ارایه مستندات سیل اخیر به سه شهردار دوره‌های قبل شیراز و دستگاه های اجرایی استان ۷ روز مهلت داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به خسارت‌های جانی و مالی حادثه سیل اخیر شیراز، این کمیسیون برای نتیجه‌گیری دقیق‌تر به دستگاه‌های اجرایی مسئول از جمله منابع طبیعی، وزارت راه و شهرسازی، وزارت نیرو، استانداری فارس، و شهرداری شیراز یک هفته فرصت داده که مستندات و گزارش‌های خود را در این زمینه جمع‌آوری کنند و به کمیسیون عمران تحویل دهند.

وی افزود: کمیسیون عمران مجلس بعد از اینکه مستندات این نهاد‌ها و سازمان‌ها را بررسی کرد، نتیجه آن را در مجلس ارایه خواهد کرد و در مرحله بعد دستگاه‌ها و افرادی که در این حادثه قصور و کوتاهی داشته اند به دستگاه قضایی معرفی می‌کند.

رضایی ادامه داد: همچنین کمیسیون عمران مجلس برای بررسی و ارزیابی سیل شیراز نشستی را با حضور وزیر نیرو، استاندار فارس، معاون عمرانی استانداری و شهردار شیراز روز بیست و ششم فروردین ۹۸ برگزار کرد که استاندار فارس و شهردار شیراز در این نشست، گزارش کاملی از وقوع سیل شیراز را به کمیسیون ارایه دادند.

رضایی کوچی تصریح کرد: هفته آینده نیز همراه با سه شهردار دوره‌های قبل شیراز برای ارزیابی و بررسی دقیق‌تر این حادثه از دروازه قرآن و مکان‌های وقوع سیل در شیراز بازدید خواهیم کرد.
انتهای پیام/م

۷ روز فرصت برای ارائه مستندات سیل شیراز به کمسیون عمران مجلس

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر