کد خبر: ۶۹۰۲۳۸۲
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸

رژیم صهیونیستی با هتک حرمت مقدسات مسلمانان، مسجد الاحمر در منطقه صفاد فلسطین را به یک کلوپ شبانه تبدیل کرد.

رژیم صهیونیستی مسجدی را در فلسطین اشغالی به کلوپ شبانه تبدیل کردبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، بنا بر اعلام یک خبرگزاری آنلاین فلسطینی یک شرکت اسرائیلی مسجدی را در فلسطین تبدیل به کلوپ شبانه کرده و یک سالن عروسی در داخل ساختمان آن بنا کرده است.

یک شرکت اسرائیلی که گفته می‌شود ارتباطاتی با مقامات محلی دارد این مسجد را که قدمت آن به قرن ۱۳ میلادی بازمی‌گردد تغییر کاربری داده و به یک کلوپ شبانه و تالار عروسی تبدیل کرده است.

به نوشته این خبرگزاری فلسطینی، مسجد الاحمر در منطقه صفاد پس از آنکه به تصاحب اسرائیلی‌ها درآمده تغییر نام داده و به «خان الاحمر» تبدیل شده است تا اهمیت آن در اذهان مسلمانان کم رنگ شود. با این حال، مردم فلسطین از شنیدن خبر بنا کردن سالن عروسی در داخل ساختمان این مسجد در بهت و حیرت فرو رفتند.

بنا به گزارش روزنامه «القدس العربیه»، خیر تباری، رئیس صندوق موقوفات اسلامی فلسطین در این خصوص اظهار کرد از شنیدن این خبر «شوکه شده» و از «اقدامات مخربی» که در خصوص این مسجد صورت گرفته به شدت انتقاد کرده است.

بنا به گفته مردم محلی، از زمان آغاز اشغالگری رژیم صهیونیستی در سال ۱۹۴۸، مسجد الاحمر با حرکت‌های «حرمت شکنانه» بسیاری روبرو شده است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر