کد خبر: ۶۹۰۲۳۹۸
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸

مدیر نیروگاه افق ماهشهر از تولید ۲ میلیون و ۶۸۷ هزار و ۶۵۹ مگاوات ساعت انرژی برق توسط این نیروگاه در سال ۹۷ خبر داد.

رضا جدیدیان، مدیر نیروگاه افق ماهشهر در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: جنوب شرق خوزستان بویژه مناطق ماهشهر و بندرامام خمینی (ره) از شرایط آب و هوایی ویژه و از بزرگ‌ترین قطب‌های صنعتی کشور هستند و تامین برق پایدار این مناطق مهم‌ترین رسالت این نیروگاه است که در سال ۹۷ توانستیم با تکیه بر همت و تلاش کارکنان خود ۲ میلیون و ۶۸۷ هزار و ۶۵۹ مگاوات ساعت انرژی برق تولید و به شبکه سراسری ارائه دهیم.

وی اظهار داشت: این نیروگاه پتانسیل تولید برق بیش تری نیز دارا بود که بدلیل کاهش دمای هوا، کاهش مصرف انرژی برق در فصل زمستان و همچنین نیاز نداشتن شبکه برق بر اساس تصمیم مرکز دیسپاچینگ که وظیفه توزیع برق را به عهده دارد تولید خود را محدود نمودیم.

جدیدیان اجرای تعمیرات دوره‌ای هر ۴ واحد تولید این نیروگاه در فصل‌های بهار و پائیز و انجام تعمیرات تخصصی در بخش‌های الکتریک، ابزاردقیق و مکانیک را نیز از دیگر اقدامات به منظور حفظ و تقویت آمادگی این نیروگاه برشمرد.

مدیر نیروگاه افق ماهشهر همچنین برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی در زمینه تعمیرات و بهره برداری به مدت ۲۸۸ ساعت و تقویت زیرساخت‌های زیست محیطی را نیز از دیگر اقدامات این نیروگاه در سال گذشته عنوان نمود.

انتهای پیام/گ

افزایش تولید برق در نیروگاه‌های خوزستان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر