کد خبر: ۶۹۰۲۴۵۸
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۲

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کردستان در اولین جلسه شورای فرهنگی این سازمان بر لزوم وجود شورای فرهنگی در استان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، اولین جلسه شورای فرهنگی سازمان جهاد کشاورزی با حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کردستان ومسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان و معاونین و مدیران دستگاه‌های وابسته برگزار شد.

خالد جعفری اظهار کرد: برگزاری جشن گندم در استان یک افتخار و موفقیت بود که با همکاری کلیه بخش‌ها به خصوص سازمان تعاون روستائی انجام شد.

وی اذعان کرد: امیدواریم با فرهنگ و مدیریت جهادی که در سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان برقرار است بتوانیم به افتخارات دیگری دست پیدا کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان افزود: ایمان راسخ و قلبی به اینکه بدانیم خداوند ناظر تمامی اعمال ما است باعث به نتیجه رسیدن و مثمر ثمر شدن تمام فعالیت‌ها می‌شود.

جعفری بیان کرد: جهاد کشاورزی از مجموعه افرادی تشکیل شده که باور‌های دینی آن‌ها از سایر مجموعه‌ها بیشتر نمایان است و این روحیه ناشی از ارتباط متقابل با مردم و تولید کنندگان است.

در پایان این جلسه احکام جدید اعضای شورای فرهنگی سازمان به اعضاء اهداء شد.

انتهای پیام/ع

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر