کد خبر: ۶۹۰۲۴۹۱
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳

شهردار آبادان گفت: به زودی عملیات زیبا سازی و ساماندهی معابر شهری آبادان بر اساس درجه بندی آغاز می شود.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،حسین حمیدپور شهردار آبادان عصر چهارشنبه در نشست برنامه ریزی انجام عملیات زیباسازی و ساماندهی معابر شهری آبادان با اشاره به برنامه ریزی انجام شده برای زیباسازی و ساماندهی معابر شهری گفت: در این برنامه ریزی معابر آبادان به جهت زیباسازی و ساماندهی به چهار دسته معابر اصلی درجه یک و درجه ۲ و معابر فرعی درجه یک و درجه ۲ تقسیم می‌شوند.

وی با بیان اینکه در این باره اقدامات قابل انجام در سه فاز به انجام می‌رسد، افزود: در فاز نخست این عملیات که حد فاصل میدان شهید رهبر (میدان سینما نفت) تا چهار راه خیابان بک احمد آباد را شامل می‌شود، اقداماتی همچون استاندارد سازی جداول، حذف زوائد بصری موجود، ساماندهی فضای سبز و استاندارد سازی هرس درختان، رنگ آمیزی پایه‌های روشنایی برق، ساماندهی مباحث ترافیکی و تابلوهای راهنمای مسیرها و ساماندهی دکه‌ها و کیوسک‌های موجود انجام می‌شود.

به گفته شهردار آبادان برای آن دسته از دکه‌ها یا کیوسک‌هایی که از منظر زیبایی شناسی برای شهر مشکل ساز هستند، جانمایی جدید انجام خواهد شد ضمن آنکه زیباسازی دکه‌ها و کیوسک‌ها نیز به صاحبان آنها ابلاغ می‌شود.

حمید پور افزود: تعریض معابر نیز در این ساماندهی لحاظ می‌شود به طوری که طبق برنامه ریزی انجام شده خیابان حد فاصل میدان شهید رهبر تا میدان شهید منتظری ۳ الی ۳.۵ متر تعریض می‌شود و به این ترتیب یک باند دیگر به ضلع شمالی بلوار معلم افزوده می‌شود.

وی با تاکید بر انجام طراحی اولیه اجرای فاز نخست عملیات زیباسازی و ساماندهی معابر آبادان گفت: این عملیات ظرف ۲۰ روز آینده شکل اجرایی به خود می‌گیرد و در هر فاز کلیات کار به شهروندان اطلاع رسانی می‌شود.

شهردار آبادان افزود: فاز نخست عملیات زیباسازی و ساماندهی معابر شهری آبادان از میدان شهید رهبر (میدان سینما نفت) تا چهار راه خیابان یک احمدآباد، فاز دوم از چهار راه خیابان یک احمد آباد تا میدان انقلاب و فاز سوم نیز از میدان انقلاب تا میدان شهید منتظری خواهد بود.

انتهای پیام/ د

ساماندهی معابر شهری آبادان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر