کد خبر: ۶۹۰۲۵۱۸
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۳

ملی پوش دوچرخه سواری گفت: بسیار خوش حالم که کمیته ملی المپیک نگاه مثبت و ویژه به دوچرخه سواری بانوان دارد و امیدوارم حمایت‌های مالی برای کسب سهمیه المپیک بیشتر شود.

پرتوآذر:خوش حالم که کمیته ملی المپیک نگاه مثبتی به دوچرخه سواری داردفرانک پرتوآذر ملی پوش دوچرخه سواری کوهستان کشورمان در گفتگو با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت خود بیان کرد: در حال حاضر به خاطر کسب سهمیه المپیک توکیو در اسلوونی هستم و در مسابقات شرکت می‌کنم تا امتیازات لازم را کسب کنم. بسیار خوش حالم که صالحی امیری و طاهریان از فدراسیون دوچرخه سواری بازدید کردند و دیدگاه مثبتی به دوچرخه سواری داشتند. دوست داشتم در جلسه‌ای که با حضور مسئولین در فدراسیون تشکیل شد شرکت می‌کردم و دغدغه‌های موجود در دوچرخه سواری بانوان را مطرح می‌کردم.

مطمئنم با وجود دید مثبت و نگاه حمایت گرانه کمیته ملی المپیک به ویژه طاهریان راه دشوار کسب سهمیه المپیک برای ما هموار  خواهد شد. دغدغه مالی همچنان برای من وجود دارد و فدراسیون فقط توانسته ۳۰ درصد مبلغ سفر من به اسلوونی را که برای کسب سهمیه المپیک شرکت کرده ام را پرداخت کند.

او افزود: امیدوارم پس از بازگشت به ایران بتوانم جلسه‌ای را با طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک داشته باشم و حضوری درباره مشکلات صحبت کنم. همان طور که صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک عنوان کردند پارگی زنجیر چرخ دوچرخه در بازی‌های آسیایی یک اتفاق بوده است و امیدوارم با وجود این دیدگاه، پاداش بازی‌های آسیایی به من تعلق بگیرد. هزینه‌ها بسیار بالا است و تعلق گرفتن این  پاداش برای کسب سهمیه المپیک کمک بزرگی خواهد بود.

ملی پوش دوچرخه سواری درباره عنوان ششمی خود در مسابقه اسلوونی و کسب 8 امتیاز کسب سهمیه المپیک گفت: تغییر آب و هوایی کشور اسلوونی و سردی شدن ناگهانی هوا بر روی عملکرد من تاثیر گذاشت و نتوانستم لاستیک خیلی خوب به خاطر هزینه های بالا تهیه کنم . خوشبختانه توانستم 8 امتیاز برای سهمیه المپیک کسب کنم. البته من هنوز در اوج آمادگی نیستم و این مسابقه یک استارت برای فصل جدید بود.

پرتوآذر در پایان عنوان کرد: ۲ سال است که حامی مالی ندارم و هزینه‌ها بسیار بالا است و شرایط را دشوار‌تر از قبل کرده است. اگر کمیته ملی المپیک نیز بتواند در شرایط مهم اکنون که هدف کسب سهمیه ملی المپیک است در هزینه‌های سرمربی به من مساعدت کنند کمک بزرگی کرده است.


بیشتر بخوانید:

سهرابی: دوچرخه سواری ایران رو به نابودی است/ برای رضای خدا رکاب می‌زنیم

قمری: فدراسیون دوچرخه سواری نباید خود را مجزا از کمیته ملی المپیک بداند

پراش: تیم ملی دوچرخه سواری باید با کمترین دغدغه تمرین کند


انتهای پیام/

اظهارات پرتوآذر درباره آخرین وضعیت او برای قهرمانی آسیا دوچرخه سواری

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر