کد خبر: ۶۹۰۳۴۸۵
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵

سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: از فصل آینده شاهد استفاده از VAR در ورزشگاه فولادشهر خواهیم بود .

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان پیرامون شایعات اخیر در خصوص تغییر مدیر عامل باشگاه این گونه گفت: در حال حاضر هیچ گونه تغیری در مدیریت باشگاه شاهد نخواهیم بود و تغیر مدیرعامل باشگاه در حد گمانه زنی‌های رسانه‌ای است.

وی افزود: بودجه سال ۹۷ در حدود ۲۰ میلیارد بود و ۱۹ میلیارد نیز از درآمد‌های خود باشگاه باید تامین می‌شد که ۱۲ میلیارد آن تحقق پیدا کرد و ۷ میلیارد تومان مابقی در خرداد ماه امسال تامین خواهد شد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در خصوص بودجه سال ۹۸ باشگاه گفت: در جلسه دو روز پیش بودجه جمع بندی شد و به کارخانه ارسال شد، با توجه به تورم و افزایش قیمت ارز بودجه قابل توجهی را در سال جدید خواهیم داشت.

جمشیدی ادامه داد: با توجه به زمان کمی که برای آماده سازی تیم بسکتبال و هندبال داشتیم بازیکنان این دو تیم را از ورزشکاران بومی استان انتخاب کردیم و امیدواریم در آینده نزدیک به دوران اوج باشگاه در دهه ۷۰ برگردیم، بودجه این دو‌تیم خارج از بودجه مصوب بود و از محل اعتبارات دیگر تامین شد.

وی افزود: بازیکنان تیم فوتبال تا امروز ۵۲ درصد مبالغ قرارداد خود را دریافت کرده اند و به زودی ۳۰ درصد دیگر از قرارداد خود را دریافت خواهند کرد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن ضمن تبریک قهرمانی به تیم والیبال بانوان ذوب در مسابقات کشوری گفت: بودجه مناسبی برای بانوان جهت حضور در مسابقات آسیایی پیش بینی نشده بود و به همین دلیل این تیم قادر به شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا نخواهد بود.

جمشیدی ادامه داد: با توجه به شرکت نکردن تیم والیبال بانوان ذوب آهن در مسابقات قهرمانی آسیا احتمال جریمه شدن باشگاه ذوب آهن وجود دارد، رایزنی‌هایی در حال انجام است که جریمه‌ای در این خصوص برای باشگاه ذوب آهن در نظر گرفته نشود.

وی افزود: ساخت سکو‌های ضلع جنوبی ورزشگاه از محل بودجه سالیانه ورزشگاه نبوده و مدیر عامل محترم کارخانه ذوب آهن به صورت جداگانه مبلغی بالغ بر ۸ میلیارد تومان برای ساخت این سکو‌ها اختصاص داده که امید می‌رود با آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر این سکو‌ها به بهره برداری برسد.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان دز خصوص وضعیت نیمکت تیم فوتبال این باشگاه گفت: بعد از معرفی علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی تیم ذوب آهن عملکرد تیم روند مثبتی داشته و اعضای هئیت مدیره موافق ادامه حضور منصوریان روی نیمکت تیم ذوب آهن هستند.

جمشیدی ادامه داد: نبود VAR باعث از دست دادن ۱۵ امتیاز برای ذوب آهن شد و به همین دلیل لزوم استفاده از VAR در ورزشگاه فولادشهر احساس می‌شود، بر اساس قول‌های داده شده در فصل جدید از تکنولوژی VAR در ورزشگاه فولادشهر استفاده می‌شود.


انتهای پیام/م

 

نشست خبری سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر