کد خبر: ۶۹۰۴۰۲۳
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
استاندار زنجان خبر داد؛

استاندار زنجان گفت: طی هفته آینده در نشستی با جوانان قشر‌های مختلف، مشاوران جوان استاندار از بین جوانانی که طرح و برنامه عملیاتی داشته باشند انتخاب می‌شوند.

 به گزارش  خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ؛ فتح الله حقیقی در جشنواره نشاط و امید که به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان به منظور تجلیل از جوانان برتر استان برگزار شد افزود: در نشست با جوانانی که از تمام اقشار دعوت خواهد شد، جوانانی که طرح و برنامه عملیاتی داشته باشند آن را ارائه کرده و توسط سایر جوانان انتخاب می‌شوند که این منتخبان به عنوان مشاوران جوان استاندار فعالیت خواهند کرد و با عملیاتی کردن برنامه‌های خود به مدیریت استان کمک کنند.

وی با بیان اینکه وضعیت استان در برخی رشته‌های ورزشی، خوب و در برخی ضعیف و در برخی دیگر مانند فوتبال بسیار ضعیف است تصریح کرد: با خرید تیم فوتبال دسته یک از سایر استان‌ها مخالفم، اما این آمادگی وجود دارد که با استفاده از ظرفیت جوانان استان زنجان تیمی در سطح دسته ۲ تشکیل شود تا خودشان تلاش کرده و با پویایی به دسته‌های بالاتر صعود کنند.

حقیقی با بیان اینکه زنجانی‌ها در حوزه آی تی، صاحب سبک بوده و جایگاه ویژه‌ای در سطح دنیا دارند خاطرنشان کرد:، اما به دلایل مختلف، دانش آموزان زنجانی به ویژه از شهر‌های کوچک و محروم استان در دانشگاه‌ها و رشته‌های معتبر پذیرفته نمی‌شوند.

این مسئول ادامه داد: در جلسه آینده شورای آموزش و پرورش استان مصوب می‌کنیم تا برنامه‌های تقویت بنیه علمی دانش آموزان در مدارس شبانه روزی شهر‌های کوچک برای قبولی در رشته‌های معتبر از امسال آغاز شود.

استاندار زنجان گفت: در مجموعه استانداری از ظرفیت بانوان و جوانان تا حد امکان در پست‌های مدیریتی استفاده شده و به تمام مدیران استان نیز ابلاغ شده تا از بانوان و جوانان انتخاب کنند.

وی خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مکلف شده تا کارمندان زیر ۳۸ سال در پست کارشناس مسئول را تحت آموزش قرار دهد تا از بین آن‌ها در پست‌های مدیریتی استفاده شود همچنین در تغییر مدیران نیز مدیران جدید، بسیار جوان‌تر از مدیران قبلی هستند.

حقیقی تصریح کرد: افرادی که کاربلد و چابک بوده، اهلیت داشته و به فکر خدمت به مردم باشند در مدیریت‌ها به کارگیری می‌شوند.

استاندار زنجان گفت: در سال گذشته مصوب شد تا یک درصد اعتبارات تملک دارایی دستگاه‌ها و همچنین ۰.۲۷ درصد مالیات بر ارزش افزوده دستگاه‌ها به جوانان اختصاص داده شود که این موضوع برای سال جاری نیز به تصویب خواهد رسید.

این مسئول با بیان اینکه ۲۴۲ سال از عمر کشور آمریکا می‌گذرد، گفت: بیش از ۹۳ درصد این زمان را درگیر جنگ با کشور‌های مختلف بوده تا آن‌ها را تابع خود قرار دهد و ۴۰ سال است که با کشور ما نیز درگیر است.

وی خاطرنشان کرد: یاوه سرایی آمریکا نسبت به سپاه پاسداران ، نشان می‌دهد که سپاه در معادلات دیپلماسی بسیار موثر بوده و در دفاع از نظام و انقلاب، سر از پا نشناخته و این حرکت آمریکا سبب تقویت اتحاد و انسجام ملی شد.

انتهای پیام /ک


جوانانی که طرح و برنامه عملیاتی داشته باشند به عنوان مشاوران جوان استاندار مشغول به کار خواهند شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر