کد خبر: ۶۹۰۴۴۸۷
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: با توجه به اینکه استاندار در مورد محل سکونت فرمانداران و بخشداران در محل خدمت خود بازه زمانی تعیین کرده است؛ آخرین مهلت برای استقرار در محل خدمت هفت اردیبهشت ماه است و بخشدارانی که نمی‌توانند استعفا دهند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، ولی الله حیاتی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی در نشست هم اندیشی با بخشداران استان گفت: تا هفتم اردیبهشت بخشداران و فرمانداران باید در محل خدمت خود همراه با خانواده هایشان مستقر شوند و اگر چنین امکانی برای آنان نیست استعفای خود را اعلام کنند تا بتوانیم تا ۱۵ اردیبهشت ماه بخشداران جدید را منصوب کنیم.
وی بر مقاوم سازی منازلی که در سیل اخیر دچار خسارت شدند تاکید کرد و افزود: بخشدارانی که در حوزه اهل تسنن مستقر هستند با علما و بزرگان اهل سنت نشستی برگزار کنند تا موضوع مقاوم سازی منازل با استفاده از نفوذ فرهنگی و مذهبی ایشان به نتیجه مطلوب برسد.
حیاتی راه روستایی، ابنیه مسکونی و ساخت پل را از اولویت‌های نخست کاری بخشداران در مناطق سیل زده دانست و گفت: باید با توجه به دستور استاندار یک بار برای همیشه موضوع مقاوم‌سازی منازل حل شود و دراین مسیر پیوست‌های فرهنگی و اجتماعی در این بحث لحاظ شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: استاندار در خصوص حوزه‌های عمرانی برنامه‌های خاصی دارد که بخش عمده‌ای از هیات وزیران به دعوت استاندار به این استان خواهند آمد بنابراین بخشداران مشکلات خود را احصا کرده تا به وزرای مربوطه اعلام کنیم.
حیاتی افزود: طبق دستور استاندار، بخشداران از مطبوعات داخلی استان با خرید اشتراک روزنامه‌ها حمایت کنند، زیرا با اوضاع و احوال موجود حال مطبوعات استان خوب نیست
انتهای پیام / م

اردیبهشت ماه؛ آخرین مهلت فرمانداران و بخشداران خراسان‌شمالی برای استقرار در محل خدمت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر