کد خبر: ۶۹۰۴۷۵۸
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸

رییس دانشگاه علوم‌ پزشکی کرمانشاه گفت:دانشگاه علوم پزشکی حدود ۱۸۰ میلیارد تومان از بیمه تامین اجتماعی طلب داشته و این سازمان حدود ۱۵ ماه در پرداخت تاخیر دارد.

طلب ۱۸۰ میلیارد تومانی دانشگاه علوم پزشکی  از بیمه تامین اجتماعیبه گزارش  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، مرادی رییس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه در اسلام آباد غرب گفت:اسلام آباد مرکز غرب استان کرمانشاه  است و تاکنون نقش خود را در این مرکزیت به درستی انجام‌داده و همکاران ما در این شهرستان موارد بزرگی از ایثار و از خود گذشتگی را در زلزله به نمایش گذاشتند.

وی بیان کرد :در بخش سلامت انجام خدمات اورژانسی و فوری است، اما پرداخت هزینه‌های آن توسط بیمه‌ها بسیار طولانی مدت است.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی حدود ۱۸۰ میلیارد تومان از بیمه تامین اجتماعی طلب داشته و این سازمان حدود ۱۵ ماه در پرداخت تاخیر دارد. این حجم از مطالبات باعث مشکلات عدیده‌ای از جمله ناتوانی در پرداخت کارانه همکاران ما می‌شود.

 مرادی ادامه داد : ایجاد فضای مناسب جهت بخش‌های ام آر آی، غربالگری سرطان و اتاق‌های عمل از مطالبات دانشگاه در بازسازی بیمارستان شهرستان است.

فرماندار اسلام آباد غرب گفت: در چهل سال گذشته، در هیچ مقطعی به این اندازه ساخت و ساز و افزایش سرانه زیرساخت‌های سلامت صورت نگرفته است.

کریمی فرماندار اسلام آباد غرب گفت:تیم مدیریتی دانشگاه درحدتوان مشکلات مطرح شده را مرتفع کرده است که از آنان تشکر می‌کنم صدور حکم منطقه جنگی برای کارکنان شبکه شهرستان و بیمارستان عیدی دانشگاه به این زحمت کشان بود.

وی  افزود:تعداد زیادی از مراکز و تجهیزات در این شهرستان افتتاح شده که بسیار قابل توجه است در امر زلزله، حوزه درمان شهرستان سربلند بود و فداکاری‌های آنان فراموش شدنی نیست.

 

 

انتهای  پیام/ز

 

تیم مدیریتی دانشگاه درحدتوان مشکلات مطرح شده را مرتفع کرده است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر