کد خبر: ۶۹۰۴۸۰۴
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
صبوری دیلمی خبر داد

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در جریان بازدید از پروژه احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین، گفت: اجرای این پروژه سرعت می‌گیرد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، صفا صبوری دیلمی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در جریان بازدید میدانی از پروژه احداث تونل-زیرگذر استاد معین، ضمن پایش بخش‌های مختلف پروژه احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین، تدابیری در جهت تسریع عملیات اجرایی این پروژه اتخاذ کرد.

وی در جریان این بازدید، از دست اندرکاران اجرای طرح خواست تا ضمن تدوین یک برنامه زمان بندی فشرده با لحاظ فعالیت بیش از یک شیفت کاری، راهبردی جزئی نگر برای تکمیل این طرح راهگشای ترافیکی ارائه کنند.

بازدید سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین در حالی صورت پذیرفت که بخش تونلی پروژه، متعاقب اجرای ۷ تیر پیش روی بتنی در بستر خیابان آزادی آماده اجرای عملیات حفاری شده است؛ از این رو با توجه به زیرزمینی شدن بخش اعظم جبهه‌های کاری پروژه، پیشنهاد افزایش ظرفیت اجرایی و بهره‌گیری از ۳ شیفت کاری مطرح شد تا به این ترتیب مقطع زمانی ۷ ماهه‌ای که برای حفاری و لاینینگ تونل ۷۲ متری زیر خیابان آزادی در نظر گرفته شده است، تا حد ممکن تسریع شود.

با بهره‌برداری از این زیرگذر تونلی، ضمن افزایش ظرفیت معابر شمالی- جنوبی منطقه، از ترافیک کندرو‌های خیابان آزادی کاسته شده و وضعیت تردد در مسیر‌های امتداد بزرگراه یادگارامام (ره) بهبود می‌یابد. برقراری ارتباط خیابان استاد معین با محلات شمال خیابان آزادی، سبب خروج این معبر حمل و نقلی از بن بست موجود شده و به این ترتیب رفت و آمد میان محلات مناطق ۲ و ۹ شهرداری تهران تسهیل خواهد شد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر