کد خبر: ۶۹۰۵۳۳۷
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ۳ کلاهبردار که در قالب شرکت لیزینگ کامیون‌های نیمه سنگین و سنگین مبلغ ۳۲۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند با تلاش کارآگاهان پلیس استان دستگیر شدند.

کلاهبرداری ۳۲۰ میلیارد ریالی در پوشش شرکت لیزینگیبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ سردار رضا بنی اسدی فر، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند اشخاصی با ایجاد شرکت کاغذی تحت عنوان فروش لیزینگ کامیون در سطح شهر کرمان اقدام به کلاهبرداری می‌کنند که به صورت ویژه موضوع را تحت رسیدگی قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی، در این رابطه ۳ متهم را دستگیرکردند که متهمان در تحقیقات پلیسی به کلاهبرداری در قالب شرکت لیزینگ کامیون‌های نیمه سنگین و سنگین به مبلغ ۳۲۰ میلیارد ریال از ۸۵ نفر معترف شدند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: متهمان اعتراف کردند با وعده فروش لیزینگی کامیون‌های نیمه سنگین و سنگین با اقساط، شرایط و تسهیلات بانکی با کمترین سود و اقساط طولانی، مبالغی را از شهروندان دریافت می‌کردند.

وی با اشاره به اینکه متهمان از طریق مرجع قضائی با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند، تصریح کرد: با توجه به نوع تبلیغات و محل فعالیت متهمان، احتمال کلاهبرداری خارج از محدوده شهر کرمان متصور بوده که این مسئله به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار دارد.

سردار بنی اسدی فر در پایان گفت: طمع ورزی و کسب منفعت و سود بیشتر، واگذاری سرمایه و دسترنج به اشخاص، بدون تحقیق و اعتماد بی جا بستر مناسب برای ارتکاب چنین جرائمی را فراهم می‌کند و شهروندان می‌بایست در انجام معاملات با هوشیاری بیشتری اقدام کنند.

انتهای پیام/س

کشف ۸۵ فقره کلاهبرداری در پوشش شرکت لیزینگی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر