کد خبر: ۶۹۲۸۰۸۲
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت:اتحاد ملی حول محور ولایت و اطاعت از فرامین، ولی فقیه عنصر اساسی شکست دشمن است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر افزود: آمریکا و اروپا قابل اعتماد نیستند و تنها راه مقابله با جنگ اقتصادی توکل بر خدا، تکیه به اقتدار مردم و توان جوانان این سرزمین و اجرای منویات رهبر معظم انقلاب است.

وی بیان کرد: آمریکا کشوری جنایتکار و خائن است و نشان داده به هیچ پیمانی متعهد نیست و همواره به دنبال منافع رژیم صهیونیستی است.

امام جمعه بوشهر افزود: اروپایی‌ها نیز هرچند از برجام خارج نشدند، اما در این مدت تنها هدف‌های آمریکا را دنبال کردند.

آیت الله صفایی بوشهری تصریح کرد: اروپا به ضرب الاجل صادر شده از جانب ایران توجهی نکرد و اگر ۱۰ سال دیگر هم به آن‌ها مهلت داده شود باز هم آن‌ها زیر بار تعهد خود در برجام نمی‌روند، زیرا هدف آنان براندازی ایران است.

وی عنوان کرد: با برنامه ریزی دقیق و دانش بنیان و اتکا به توان جوانان نخبه ایرانی می‌توانیم بر مشکلات غلبه و در مقابل دشمن مقتدرانه ایستادگی کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با جامعه فرهنگیان کشور افزود: سند ۲۰۳۰ از برنامه‌ها و سند‌های جهان غرب است که می‌خواهند فرهنگی اسلامی و دینی ما را از بین ببرند؛ مسئولان آموزش و پرورش باید توجه کنند که این سند مایه نابودی نهاد تعلیم و تربیت اسلامی ایران می‌شود.

آیت الله صفایی بوشهری ادامه داد: نباید به بهانه ایجاد نشاط و شادابی در مدارس امور ناپسند و نامطلوبی دیده شود.

وی برضرورت نظارت بر قیمت‌ها و مدیریت آب آشامیدنی استان تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر همچنین گفت: تازگی تعدادی از جوانان تحصیلکرده استان بوشهر در منطقه ویژه پارس جنوبی از کارشان بیکار شدند که از وزارت نفت می‌خواهیم آن‌ها را به کار خود برگردانند.

انتهای پیام/ک

آمریکا و اروپا قابل اعتماد نیستند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر