کد خبر: ۶۹۲۹۷۳۲
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
رئیس پلیس راه استان سمنان خبرداد؛

سرهنگ کبیری گفت: در طرح نوروزی سال ۹۸ میزان فوتی در حوادث جاده‌ای ۱۹ نفر بوده و حوادث منجر به فوت در استان نیز ۴۲ درصد کاهش داشته است.

کاهش ۴۳ درصدی تصادفات استان سمنان در نوروز ۹۸به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سرهنگ تقی کبیری رئیس پلیس راه استان سمنان در اولین جلسه ی کمیسیون ایمنی راه های استان در سال ۹۸ با بیان اینکه امسال در بازه ده ساله گذشته بیشترین کاهش را در میزان تصادفات در استان داشته ایم گفت: در طرح نوروزی امسال میزان تصادفات در استان ۴۳ درصد کاهش داشته است.

وی افزود: در طرح نوروزی سال ۹۸ میزان فوتی در حوادث جاده‌ای ۱۹ نفر بوده و حوادث منجر به فوت در استان نیز ۴۲ درصد کاهش داشته است.

سرهنگ کبیری با اشاره به اینکه در طرح نوروزی سال ۹۷ تعداد ۲۸۶ حادثه در محور‌های استان اتفاق افتاده بود تصریح کرد: این عدد در طرح نوروزی سال جاری به ۲۴۹ مورد رسیده که این یعنی تصادفات جرحی استان نیز در این ایام ۱۳ درصد کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته علت بیش از ۶۰ درصد حوادث استان واژگونی و خروج از جاده بوده است افزود: در طرح نوروزی امسال این عدد به ۴۷ درصد کاهش یافته است.

رئیس پلیس راه استان تصریح کرد: ۱۹ نقطه حادثه خیز و ۳۴ نقطه پر تصادف در استان شناسایی شده که نیاز است مشکل این نقاط با همکاری دستگاه‌ها رفع شود.

وی افزود: نصب علائم راهنمایی و رانندگی در نقاط پر خطر و رفع مشکل شیب جاده‌هایی نظیر پیچ پنج هزاری آرادان باید در اولویت کار قرار گیرد.

انتهای پیام / گ 

اولین جلسه ی کمیسیون ایمنی راه های استان سمنان برگزار شد 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر