کد خبر: ۶۹۳۰۶۰۵
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
تاریخ انتشار : ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
کد خبر : ۶۹۳۰۶۰۵
عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد؛

خلیلی مرد گفت: جشن اختتامیه مسکن مهر تا پایان خرداد در شهر‌های بالای ۲۵ هزار نفر در استان‌های مرکزی و خراسان جنوبی برگزار خواهد شد.

برگزاری جشن اتمام مسکن مهر تا خرداد ماه در دو استانبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی؛ خلیلی مرد عضو هیئت‌ مدیره سازمان ملی زمین و مسکن کمک به احداث خدمات روبنایی در اراضی مسکن مهر را از اولویت‌های آن سازمان بر شمرد و اظهار کرد: تاکنون تعدادی از این پروژه­‌ها با تامین اعتبار از درآمد‌های سازمان آغاز شده، تعدادی به بهره­‌برداری رسیده و همچنین مقرر شده است تا چندین پروژه جدید در سال ۹۸ به مرحله اجرا درآید که تامین اعتبار مورد نیاز احداث این واحد‌ها در برنامه سالیانه ادارات کل راه و شهرسازی لحاظ شد.

معاون فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن گفت: در حوزه کمک به سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در ساخت مدارس از ۱۸۴ پروژه ساخت مدرسه در اراضی مسکن مهر، ۱۴۹ باب مدرسه پایان یافته، ۳۵ پروژه در دست اجرا است و احداث ۴۳ واحد مدرسه جدید نیز برای امسال در دست اقدام است.


بیشتر بخوانید:بهره برداری از پروژه مترو شهر جدید هشتگرد در نیمه اول امسال


 مدیر ارشد سازمان ملی زمین و مسکن در خصوص سایر خدمات روبنایی در اراضی مسکن مهر گفت: از ۱۰ پروژه درمانی مورد تعهد سازمان در اراضی مسکن مهر، ۹ باب خاتمه یافته، یک پروژه در دست اجرا است و احداث ۱۱ باب درمانگاه جدید در دست اقدام است همچنین از ۲۰ پروژه مساجد، کتابخانه و اماکن ورزشی مورد تعهد سازمان در اراضی مسکن مهر، ۱۳ باب خاتمه یافته، ۷ پروژه در دست اجرا است و احداث ۱۲ باب مدرسه جدید در دست اقدام  است.

وی در خصوص احداث پاسگاه نیروی انتظامی در اراضی مسکن مهر نیز اعلام داشت: از ۳۷ پروژه کلانتری مورد تعهد سازمان در اراضی مسکن مهر، ۲۸ باب خاتمه یافته، ۹ پروژه در دست اجرا است و احداث ۱۳ باب کلانتری جدید در دست اقدام است.

عضو هیئت‌ مدیره سازمان ملی زمین و مسکن تأکید کرد: که هرچند احداث خدمات روبنایی از جمله ساخت مدارس، مساجد، کلانتری و واحد‌های بهداشتی بر عهده دستگاه‌های ذیربط است، ولی سازمان ملی زمین و مسکن در راستای مساعدت به این دستگاه‌ها و رفاه حال ساکنان پروژه‌های مسکن مهر تا حد توان در ساخت این خدمات روبنایی اقدام نموده است.

 انتهای پیام/

اتمام پروژه‌های مسکن مهر در چهار استان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر