کد خبر: ۶۹۳۳۴۵۸
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۸

یک لحظه غفلت والدین استرالیایی در خیابان موجب جدا شدن کودک خردسال از آنها و تصادف شدید او با یک خودروی سواری شد.

لحظه تصادف شدید کودک ۵ ساله با خودروی سواری + فیلم/// به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک لحظه غفلت والدین استرالیایی در خیابان موجب جدا شدن کودک خردسال از آن‌ها و تصادفی وحشتناک شد. این کودک که قصد داشت از یک خیابان شلوغ در شهر آدلاید استرالیا عبور کند توسط یک خودرو‌ی شاسی بلند زیر گرفته شد.

ویدئویی که توسط دوربین مداربسته خیابان تهیه شده است لحظه وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو این کودک در حالی که در کنار خیابان ایستاده است و مترصد فرصتی برای عبور از آن دیده می‌شود. پس از عبور چند خودرو این پسر ناگهان به داخل خیابان می‌دود و از تصادف شدید با یک خودروی شاسی بلند می‌گریزد. اما در حالی که این پسر با خوش شانسی از تصادف با خودروی شاسی بلند اول می‌گریزد با یک خودروی شاسی بلند دیگر که در جهت مخالف خیابان در حال حرکت بود برخورد می‌کند.

در این ویدئو این کودک در حالی که در نزدیکی چرخ عقب سمت راست خودرو روی کف خیابان افتاده است دیده می‌شود. بلافاصله راننده شاسی بلند خوردوی خود را متوقف کرد و به همراه چند شاهد عینی به کمک این کودک شتافت و او را از خیابان به پیاده‌رو منتقل کردند. خوشبختانه این کودک در این حادثه دچار جراحت جدی نشد.

راننده ۴۶ ساله خودروی شاسی بلند به یکی از شبکه‌های تلویزیونی استرالیا گفت: "ظاهراً این کودک از قسمت سر به عقب ماشین من برخورد کرد."

بنا به گفته پلیس محلی استرالیا این کودک در این حادثه دچار جراحت سطحی شد. این کودک که دچار جراحت از ناحیه قوزک پا شده بود و دو ناخن انگشت خود را از دست داده بود بلافاصله به مرکز درمانی فلیندرز منتقل شد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی استرالیا این کودک که پس از جدا شدن از والدین خود در خیابان گم شده بود، در خیابان پرسه می‌زد. این اتفاق هنگامی رخ داد که خانواده او برای خرید وارد یک فروشگاه شدند.

گفتنی است؛ پلیس استرالیا تاکید کرد که در لحظه وقوع حادثه راننده شاسی بلند زمانی که چراغ راهنما هنوز سبز بود از خیابان عبور کرده بود.

انتهای پیام/

غفلت والدین استرالیایی جان کودک آنها را در خطر قرار داد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر