کد خبر: ۶۹۳۳۷۴۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

با حضور مدیر کل و معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی مسائل، مشکلات و پیشرفت پروژه‌های راهداری شهرستان شاهین دژ بررسی شد.

بررسی مسایل، مشکلات و پیشرفت پروژه‌های راهداری شهرستان شاهین دژبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ،با حضور مدیر کل و معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی در فرمانداری شاهین دژ مسائل، مشکلات و پیشرفت پروژه‌های راهداری شهرستان شاهین دژ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه فرماندار شهرستان شاهین دژ با قدردانی از عملکرد اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی و اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان شاهین دژ گفت: توجه بیش از پیش به ایمن سازی و خط کشی محور‌های مواصلاتی شاهین دژ و نصب علائم ایمنی در محور‌های روستایی و لکه گیری آن‌ها جزو مطالبات مردم این منطقه است که درخواست میشود در اولویت برنامه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قرار گیرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی هم در این جلسه ضمن اشاره به عزم جدی این اداره کل در ایمن سازی محور‌های مواصلاتی استان گفت: خط کشی محور‌های مواصلاتی جزو برنامه‌های اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی است که به زودی در محور‌های مواصلاتی شاهین دژ نیز اغاز خواهد شد.

شکری افزود: لکه گیری و روکش آسفالت در محور شاهین دژ - میاندوآب، محور شاهین دژ - تکاب، اصلاح هندسی محور روستایی هولاسو، لکه گیری و روکش آسفالت محور‌های روستایی نجار - چوپلوجه و کشاورز - خلوت - قبانکندی بزودی آغاز می‌شود امید است با آغاز این پروژه‌ها شاهد ایمن سازی بیشتر در محور‌های مواصلاتی شهرستان شاهین دژ باشیم.

وی با اشاره به تعمیرات پل وحدت در محور شاهین دژ - بوکان و پل کشاورز در محور شاهین دژ - میاندوآب افزود: در اسرع وقت و با تامین اعتبارات مورد نیاز نسبت به اصلاح قوس، تعریض و حذف نقاط پر تصادف محور‌های مواصلاتی شهرستان شاهین دژ اقدام خواهد شد.

در پایان جلسه اعضای ذکر شده بصورت میدانی از محور شاهین دژ - میاندوآب (پل ینگی آباد، پیچ سعید آباد و پیچ قره قویونلو) و محور شاهین دژ - بوکان (گردنه ساروجه) بازدید نمودند.
 
فرماندار شاهین دژ و مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی همچنین با حضور در شرکت حمل و نقل وحید بار کشاورز شهرستان شاهین دژ با مسئولین این شرکت گفتگو و به بررسی مسایل و مشکلات آن پرداختند.
 
انتهای پیام/م
 

سفر مدیر کل اهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی به شاهین دژ

 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر