کد خبر: ۶۹۳۳۹۴۴
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
معاون راهداری استان همدان:

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از لکه گیری ۹ هزار و ۸۴۸ مترمربع از راه‌های آسفالته استان خبر داد.

بیش از ۹ هزار مترمربع از راه‌های آسفالته استان لکه گیری شدندحمید پرورشی خرم، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان با بیان اینکه این لکه گیری در محور‌های شریانی، اصلی و فرعی و محور‌های روستایی حوزه استحفاظی این استان بوده است، اظهار داشت: لکه گیر‌های سطح جاده‌ها موجب کاهش تصادفات و افزایش ایمنی جاده‌های می‌شود.

وی افزود: این عملیات با هدف بهبود درز به وجود آمده در سطح آسفالت و به منظور جلوگیری از نفوذ آب به لایه‌های زیرین و زیرسازی و جلوگیری از افت کیفیت رویه آسفالت راه‌ها انجام می‌شود.

پرورشی خرم، حفظ و نگهداری راه‌های ارتباطی شهرستان در جهت بالا بردن ایمنی راه‌ها را از اولویت‌های کاری این اداره عنوان کرد و گفت: همچنین این اداره کل موج تراشی سطوح آسفالته به میزان ۹۲۰ مترمربع، ۴ هزار و ۲۰۵ کیلومتر رگلاژ و تسطیح شانه راه‌های آسفالته و ۳۴ کیلومتر شانه سازی راه‌های آسفالته را به منظور حفظ و نگهداری و ایمنی جاده در دستور کار خود قرار داده است.

معاون راهداری استان همدان ترانشه برداری، درزگیری راه‌های آسفالته، اصلاح قیرزدگی در راه‌های آسفالته، آسفالت حفاظتی، روکش آسفالت سطح راهها، آسفالت شانه راه‌ها وآسفالت رگلاژی را از دیگر اقدامات انجام شده معاونت راهداری این اداره کل برشمرد.

انتهای پیام/ د

لکه گیری بیش از ۹ هزار مترمربع از راه‌های آسفالته استان همدان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر