کد خبر: ۶۹۳۶۰۲۶
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
کد خبر : ۶۹۳۶۰۲۶
سردار کمالی:

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح گفت:هر تصمیمی که در مورد سربازی باشد با هماهنگی ستادکل نیرو‌های مسلح انجام می‌شود.

انتقاد کمالی از اظهارنظر برخی مسئولان در مورد سربازیبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار موسی کمالی با اشاره به انتشار اخباری در مورد سربازی از سوی برخی مسئولان غیرمرتبط اظهار کرد : همانطوری که بار‌ها ذکر شده مسئله سربازی و تصمیم گیری در مورد آن مربوط به ستادکل نیرو‌های مسلح است و هر تصمیمی که در مورد سربازی باشد با هماهنگی ستادکل نیرو‌های مسلح انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در همین راستا هرگونه اطلاع رسانی در مورد طول مدت سربازی، تسهیلات، کسر خدمت و ... از سوی ستادکل نیرو‌های مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام می‌شود و آنچه که از سوی دیگر افراد و مسئولان مطرح شود تا زمانی که به تایید ستادکل نیرو‌های مسلح نرسیده است، صرفا ایده و پیشنهاد خود این افراد است و قابلت اجرایی ندارد.


بیشتر بخوانید: واکنش سردار کمالی به ادعای مخالفت نظام وظیفه با معافیت سربازی یک معلول


رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح با اشاره به انتشار اخباری در مورد ارائه تسهیلات سربازی به سمن‌ها و ... گفت: در مورد سربازی جوانان فعال در تشکل‌ها و سمن‌ها پیشنهاداتی مطرح شده که این پیشنهادات در حال بررسی است و معلوم نیست که در نهایت اجرایی بشود یا نشود، اما اینجور خبر‌ها باعث می‌شود تا جوانان‌ها در برنامه ریزی خود دچار اشتباه شده و خودشان دچار مشکل شوند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تسهیلات سربازی به فعالان سمن‌ها و تشکل‌ها ارائه نشده است، گفت: اگر تصمیم گیری در این زمینه انجام شود، موضوع از طریق ستادکل نیرو‌های مسلح اعلام خواهد شد.

کمالی از مشمولان سربازی و خانواده‌ها خواست که اخبار سربازی را از مسئولان ستادکل نیرو‌های مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا پیگیری کنند و با اتکا به خبر‌های دیگر افراد که صرفا جنبه پیشنهادی دارد، وضعیت سربازی خود را به تاخیر نیندازند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر