کد خبر: ۶۹۳۶۲۲۶
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲

فرماندار تنگستان گفت: در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر در اواخر اسفندماه سال قبل، ۲۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل و بهسازی بنادر صیادی تنگستان شامل بندر عامری و احداث اسکله صیادی دلوار به تصویب رسید.

۲۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل بنادر صیادی تنگستان به تصویب رسیدبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالحسن رفیعی‌پور فرماندار تنگستان ظهر امروز در بازدید از اسکله بندر دلوار با بیان اینکه، نوار ساحلی تنگستان از ظرفیت بالایی برای رونق اقتصادی و تولید برخوردار است اظهار داشت: بنادر این شهرستان از ظرفیت بالای در امر صید، صیادی و آبزی‌پروری دارد که معیشت بیشتر ساحل نشینان تنگستانی از راه دریانوردی و صید و صیادی تامین می‌شود.

وی مطالبات ساکنان بنادر تنگستان را ایجاد و ساماندهی اسکله‌ها دانست و اظهار کرد: شهرستان ساحلی تنگستان دارای بنادر متعدد صیادی و تجاری است که عمده معیشت مردم مرزدار این بنادر از راه دریا است.

فرماندار تنگستان با تاکید بر رسیدگی بیشتر به مطالبات مردم بندر نشین تنگستانی تصریح کرد: در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر در اواخر اسفندماه سال قبل، ۲۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل و بهسازی بنادر صیادی تنگستان شامل بندر عامری و احداث اسکله صیادی دلوار به تصویب رسید.

رفیعی‌پور بیان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته ۱۰۰ میلیارد ریال برای کمک به بهسازی بندر صیادی عامری و مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال برای احداث اسکله صیادی دلوار در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر به تصویب رسید.

فرماندار تنگستان افزود: بیشتر مردم بخش دلوار شهرستان تنگستان از طریق صید و صیادی و تجارت دریایی امرار و معاش می‌کنند که لازم بود نسبت به احداث و بهسازی این بنادر اقدام شود.

انتهای پیام/ف

تصویب ۲۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل بنادر صیادی تنگستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر