کد خبر: ۶۹۳۶۷۲۵
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
کد خبر : ۶۹۳۶۷۲۵

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: ۶۳ واحد تولیدی و صنعتی این استان برای دریافت تسهیلات کم بهره به بانک‌ها معرفی شدند و امید است بزودی از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، رامین صادقی، سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: تاکنون ۱۶۱ واحد تولیدی و صنعتی استان در سامانه بهین یاب برای دریافت تسهیلات ثبت نام کردند که ۲ هزار و ۲۳۰ میلیارد ریال به این واحد‌ها پرداخت خواهد شد.

وی افزود: در عین حال با پیگیری استاندار اردبیل این میزان به ۴۷۱ هزار و ۷۱۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل حمایت بانک‌ها از واحد‌های تولیدی و صنعتی در پرداخت تسهیلات را خواستار شد و گفت: بالاترین طرح معرفی شده مربوط به بانک ملی به تعداد ۲۶ مورد است و امید است بانک‌ها در تسریع پرداخت تسهیلات کوتاهی نکنند.
صادقی با بیان اینکه محدودیت‌ها در پرداخت تسهیلات باید برداشته شود، افزود: ۳۵ طرح تولیدی صنعتی استان در زمینه دریافت تسهیلات با محدودیت‌های بانکی مواجه هستند که تلاش می‌شود این محدودیت‌ها برطرف شود.

وی استمهال و تقسیط بدهی صاحبان واحد‌های تولیدی و صنعتی را ضروری دانست و گفت: البته بخشودگی جرایم دیرکرد صاحبان واحد‌های تولیدی در بخش مالیات و تامین اجتماعی با هدف رونق تولید و اشتغال در دولت مد نظر قرار گرفته است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: امسال رونق تولید بنا به فرمایش مقام رهبری در اولویت کاری دولت قرار گرفته و ضروری است مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها از سرمایه گذاران مولد حمایت ویژه‌ای داشته باشند.

انتهای پیام/ع

پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر