کد خبر: ۶۹۳۷۳۱۲
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸

حسین رضازاده نسبت به هدایایی که از سوی یکی از کاندید‌های ریاست فدراسیون وزنه برداری به هیئت‌های استانی داده شده است، واکنش نشان داد.

رضازاده: کسی که مدام وعده می‌دهد، همان شخصی است که به هیئت‌های وزنه برداری هدیه داده استحسین رضازاده رئیس سابق فدراسیون وزنه برداری در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درمورد هدایایی که هفته گذشته یکی از کاندید‌های ریاست فدراسیون به هیئت‌های استانی وزنه برداری داده است، عنوان کرد: من این موضوع را شنیده ام. اسمی از او نمی‌آورم، اما این شخص مدام در این روز‌ها صحبت می‌کند و وعده می‌دهد که من اگر رئیس شوم فلان کار‌ها را می‌کنم. همه می‌دانند که او کیست، اما نیازی نمی‌بینم که در این شرایط اسمی از او بیاورم.

گفتنی است روز‌های گذشته خبر‌هایی مبنی بر اهدای میله‌های وزنه برداری به چند تن از روسای هیئت‌های استانی وزنه برداری عنوان شد. در این باره وقتی موضوع با محسن بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه برداری مطرح شد، او کفت: بعید می دانم که در هیئت های وزنه برداری کسی بخواهد رای خود را با پول و هدیه عوض کند.

البته چند تن از روسای هیئت های وزنه برداری این موضوع را تایید کرده اند اما این که دقیقا کدام یک از کاندیدها این هدایا را داده است و کدام یک از روسا این میله ها را تحویل گرفته است، هنوز به طور کامل مشخص نیست.  

همچنین رضازاده که خودش برای انتخابات فدراسیون وزنه برداری نیز ثبت نام کرده است گفت: هنوز زمان برگزاری انتخابات مشخص نشده است.


بیشتر بخوانید:

بیرانوند: کسی رای خود را به پول و هدیه نمی‌فروشد

رحیمی: در حال حاضر برگزاری انتخابات وزنه برداری هیئت استان کرمانشاه قانونی نیست

توکلی: خصومت های شخصی باعث جدایی ام از وزنه برداری شد/ تعریف مان از استعداد یابی اشتباه است/ تست‌های دوپینگ تعداد سهمیه‌های ایران در المپیک را کاهش داد


انتهای پیام/

صحبت های رضازاده پیش از انتخابات فدراسیون وزنه برداری

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر