کد خبر: ۶۹۳۸۰۲۱
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
مدیر کل اداره زندان‌های استان ایلام:

مدیر کل اداره زندان‌های استان ایلام از برگزاری جشن حمایت و نسیم مهر در استان ایلام خبر داد.

جشن حمایت و نسیم مهر در استان ایلام برگزار می‌گردد

کشوری مدیر کل اداره زندان‌های استان ایلام در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ،گفت: به منظور توجه بیشتر عموم مردم به مشکلات خانواده‌های نیازمند زندانیان و لزوم حمایت همه جانبه از این قشر آسیب پذیر و همچنین بهبود وضعیت زندانیان و خانواده‌های آن‌ها در نظر داریم جشنی با عنوان حمایت و نسیم مهر را در سطح استان برگزار نماییم.

وی اضافه کرد: این جشن در ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه در سالن بنیاد حفظ آثار واقع در میدان دفاع مقدس برگزار می‌گردد.

کشوری ادامه داد: از همه آحاد مردم، نهاد‌های دولتی و غیردولتی و به‌خصوص نیکوکاران و خیرین استانی دعوت می‌شود که با حضور در جشن حمایت و نسیم مهر در امر پسندیده یاری خانواده‌های زندانیان سهیم باشند.

وی بیان کرد: هدف از جمع‌آوری کمک‌های مردمی، بیشتر در حوزه فرهنگ‌سازی است که بتوانیم مردم را بیشتر با وضعیت زندانیان و خانواده‌های آنان آشنا کنیم.

مدیر کل اداره زندان‌های استان ایلام اظهار کرد:وقتی افراد به زندان می‌افتند، خانواده‌های آنان دچار آسیب‌های شدیدی می‌شوند و باید مردم با این موضوع آشنایی پیدا کنند که دید و نگاهی که به زندانی و خانواده‌های زندانیان دارند تغییر کند و باید گفت که کمک به خانواده زندانیان نجات جامعه بوده و می‌توان با کمک به خانواده زندانیان جامعه را از بسیاری انحرافات اجتماعی دور کرد.

انتهای پیام/ د

 برگزاری جشن حمایت و نسیم مهر در استان ایلام

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر