کد خبر: ۶۹۳۸۴۵۹
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰

شورای هماهنگی حراست‌های صنعت آب و برق خوزستان به منظور ساماندهی و بهسازی مناطق سیل زده اقدام به تشکیل گروه‌های جهادی و سازندگی نمود.

فواد خداکرمی، رئیس شورای هماهنگی حراست‌های صنعت آب و برق خوزستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، با اشاره به اقدامات این شورا در امدادرسانی به بخش‌هایی از مناطق سیل زده خوزستان گفت: این شورا از اوایل وقوع سیل تاکنون با حضور و مشارکت پررنگ خود اقدام به تهیه و تامین بخشی از نیاز‌های ضروری مناطق سیل زده خوزستان نمود و در گام دوم نیز تشکیل گروه‌های جهادی و سازندگی در بخش‌های تعمیرات ساختمان، الکتریک و تعمیرات تجهیزات سرمایشی را در دستور کار خود قرار دادیم.

وی بیان کرد: در این طرح اقدام به شناسایی منازل آسیب دیده نموده و براساس نیاز سنجی‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تیم‌های تخصصی جهادی را به این مناطق اعزام خواهیم نمود.

خداکرمی اظهار امیدواری کرد تا با هماهنگی و همکاری سایر شرکت‌ها و نهاد‌ها بویژه شرکت‌ها خدمت رسان وزارت نیرو بتوانیم نقش مطلوبی در بازسازی و آماده سازی این مناطق ایفا نموده تا شاهد بهبود آسایش مردم این مناطق پس از بحران سیل اخیر باشیم.

رئیس شورای هماهنگی حراست‌های صنعت آب و برق خوزستان اذعان داشت: تیم‌های تخصصی و تعمیراتی این شورای هماهنگی در اولین اعزام خود روستای چم خزام عنافچه واقع در شهرستان باوی را تحت پوشش خود قرار داد.

شایان ذکر است؛ شورای هماهنگی حراست‌های صنعت برق خوزستان متشکل از مدیران حراست‌های سازمان آب و برق، آبفا، آبفاروستایی، توزیع برق، نیروگاه رامین، شرکت‌های تولید برق، طرح‌های توسعه نیروگاهی، آموزشگاه صنعت آب و برق و سایر شرکت‌ها و سازمان‌های صنعت آب وبرق در استان خوزستان می‌باشد و بر اساس رسالت و رویکرد خود ضمن مشارکت در امدارسانی به مناطق سیل زده، نظارت دقیقی بر عملکرد شرکت‌ها و سازمان‌های مرتبط با صنعت آب و برق خوزستان در این مناطق دارد.

انتهای پیام/گ

جهاد سازندگی با تشکیل گروه‌های جهادی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر