کد خبر: ۶۹۳۹۶۹۶
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶

شهردار اصفهان گفت:جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان باید به یک فرصت طلایی تبدیل شده و از این رویداد سینمایی به خوبی بهره برداری شود.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،قدرت اله نوروزی شهردار اصفهان در نخستین جلسه شورای عالی برنامه‌ریزی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان اظهار کرد: تاکید بر نام اصفهان برای برگزاری این جشنواره، صرفا تاکید بر یک محدوده جغرافیایی نیست بلکه اصفهان بخشی از برند این جشنواره است، در عین حال لازم است این رویداد مهم بین المللی بتواند در عرصه جهانی بیش از گذشته عرض اندام کرده و به اصفهان محدود نشود.

وی تصریح کرد: برگزاری جشنواره در اصفهان باید شرایطی را فراهم کند تا افراد فعال و علاقمند در حوزه فیلم که از نام و نشان کمتری برخوردارند نیز بتوانند به عرصه آمده و آثارشان دیده شود، با توجه به شرایط خاص به وجود آمده برای کشور در فضای بین المللی، جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان باید به یک فرصت طلایی تبدیل شده و از این رویداد سینمایی به خوبی بهره برداری شود.

شهردار اصفهان با بیان اینکه می‌توان از افراد علاقمند و داوطلب برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره و کاهش هزینه‌ها استفاده کرد، ادامه داد: این موضوع برای شهرداری اصفهان بسیار مهم است، زیرا علاوه بر فرصت دادن به جوانان و رشد استعداد‌های آنان، یک سرمایه گذاری جدید برای آینده محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه باید حس برگزاری رویداد جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان ایجاد شود، اضافه کرد: این موضوع بسیار مهمی است، زیرا گاهی اوقات رویدادی در شهر اتفاق می‌افتد، اما حس شوق انگیز را در میان شهروندان ایجاد نمی‌کند، شور و حسی که جشنواره در شهر ایجاد می‌کند بسیار مهم است باید شرایط برای هر مهمان خارجی یا داخلی که از فرودگاه وارد اصفهان می‌شود به گونه‌ای فراهم شود که برگزاری این رویداد بین المللی را در نقاط مختلف سطح شهر به شکلی ملموس ببیند.

نوروزی با تأکید بر جلب مشارکت سایر ارگان‌ها و سازمان‌ها در برگزاری جشنواره فیلم کودک، اظهار کرد: دیگر دستگاه‌ها و نهاد‌ها هم باید از روند تولید و نمایش فیلم و جریان فیلمسازی برای کودکان و خانواده‌ها حمایت کنند.

وی عنوان کرد: شهرداری اصفهان در خصوص برگزاری این جشنواره در اصفهان نگاه روشنی داشته و با نگاه بین المللی نه تنها به کودکان کشور بلکه به کودکان سراسر جهان فکر می‌کند.

شهردار اصفهان در پایان بر لزوم ایجاد دبیرخانه دائمی جشنواره در اصفهان، تأکید کرد.

انتهای پیام/م

 

اصفهان برند جشنواره فیلم کودک و نوجوان است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر