کد خبر: ۶۹۴۱۰۶۳
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از راه اندازی کتابخانه دبستان توحید شهر ابوحمیظه از توابع شهرستان دشت آزادگان خبر داد.

وحید کیانی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: کتابخانه دبستان توحید شهر ابوحمیظه از توابع شهرستان دشت آزادگان در قالب طرح امداد فرهنگی «پیک امید» با اهدا کتاب از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان راه‌اندازی شد.

وی اظهار داشت: این کتابخانه هم‌زمان با پایان یافتن سال تحصیلی دانش آموزان دوره ابتدایی و آغاز برنامه‌های تابستانی با همکاری آموزش و پرورش، با اهدا ۲۰۰ عنوان کتاب از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان تجهیز و آغاز به کار کرد.

کیانی تصریح کرد: در این مراسم که با حضور مدیر و دانش آموزان دبستان توحید شهر ابوحمیظه، مدیر روابط عمومی و مربیان کتابخانه‌های سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان برگزار شد؛ کاروان پیک امید کانون به اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری برای کودکان و نوجوانان پرداختند.

به گفته مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، ایستگاه‌های نمایش فیلم، قصه‌گویی، سرودخوانی، بازی و سرگرمی و نقاشی ازجمله برنامه‌های کاروان پیک امید کانون پرورش فکری کودکان در آیین افتتاح کتابخانه دبستان توحید شهر ابوحمیظه برای دانش آموزان بود.

گفتنی است؛ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان در راستای توسعه عدالت اجتماعی از آبان ماه سال ۱۳۹۷ با همکاری آموزش و پرورش و دیگر سازمان‌های هم‌سو در قالب طرح امداد فرهنگی «پیک امید» اقدام به اعزام کتابخانه‌های سیار خود به روستا‌های محروم و مناطق کم برخوردار کرده است و در قالب همین طرح تاکنون به مناطق روستایی و شهری شهرستان‌های اندیکا، باغملک، لالی، نفت سفید، آبادان، دشت آزادگان، باوی و کارون سفر کرده است و در برنامه‌های خود به دیگر روستا‌های محروم استان خوزستان سفر خواهد کرد.

انتهای پیام/گ

افتتاح کتابخانه سیار

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر