کد خبر: ۶۹۴۲۰۶۱
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت : دروغ پردازان و حاشیه سازان فضای مجازی باید در محاکم قضایی پاسخگو باشند .

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت : حتی در صورت عدم میزبانی جام حذفی امتیازی از استان خارج نشده است .

وی گفت : برخی‌ها از هر اقدام مدیران در راستای باج خواهی حاشیه سازی میکنند .

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به ظرفیت‌های استان کرمانشاه افزود:در یکسال اخیر بازوند استاندار کرمانشاه بیشترین حمایت از ورزش را در زمینه‌های مختلف از جمله میزبانی مسابقات و رویداد‌های مهم، حمایت از قهرمانان و توسعه زیرساخت‌های ورزشی داشته است و بخش مهمی از موفقیت‌های این حوزه مرهون این حمایت‌ها می‌باشد.

وی به موضوع میزبانی فینال جام حذفی اشاره کرد و گفت:استان کرمانشاه در طول جنگ تحمیلی بیش از ۹۸۰۰ شهید والامقام تقدیم نظام کرده است و خاک مقدس آن نیز بار‌ها مورد هجوم وحشیانه رژیم صدام قرار گرفت و شایسته اقدامات و میزبانی‌های بزرگ و ماندگار است.

رحیمی افزود:همیشه به کار‌های بزرگ و در خور شأن این مردم و استان اعتقاد داریم و در این راه ترسی نداریم و بر همین اساس از دی ماه سال گذشته موضوع میزبانی فینال جام حذفی را مطرح کردیم و به عنوان مطالبه‌ای جدی روی آن اصرار کردیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اظهار تاسف از برخی مطالب مغرضانه و دور از انصاف در فضای مجازی “از چند کانال خاص با سوابق اقدامات تخریبی”، ادامه داد:برخی افراد حتی اگر موفقیتی هم حاصل می‌شود به دلیل آنکه بازار خود را کساد می‌بینند، بازهم نیمه خالی لیوان را می‌بینند و دست از حاشیه پردازی بر نمی‌دارند.

رحیمی تاکید کرد: از اینگونه افراد کذاب که با هر عنوانی در فضای مجازی می‌تازند و اغراض شخصی خود را در سطح جامعه پراکنده می‌کنند انتظاری بیش از این نمی‌رود. هدف این دسته افراد کاملا مشخص است و به دنبال چیزی غیر از باج خواهی و استفاده شخصی از این فضا نیستند.

وی گفت:این افراد طوری وانمود می‌کنند که وکیل مدافع استان هستند و تعصب این استان را می‌کشند در صورتیکه اگر چنین بود به جای سنگ اندازی و حاشیه پراکنی و تحت الشعاع قرار دادن اقدامات مسوولین، کمک می‌کردند مطالبات استانی در سطح ملی تحقق پیدا کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه همچنین با تقدیر از خبرنگاران آگاه و با وجدان افزود:حساب این قشر زحمتکش و عزیز از آن افرادی که بدون حتی یک روز سابقه کار رسانه‌ای اقدام به ایجاد گروه و‌کانال‌های تخریبی و دروغ پراکنی در فضای مجازی می‌کنند کاملا جداست.

وی با اعلام اینکه حاشیه سازی‌های اخیر تاثیری بر عزم این اداره کل برای پیگیری مطالبات استان نخواهد داشت، گفت:قطعا دستگاه قضایی و سایر نهاد‌های نظارتی بر عملکرد این افراد که سعی میکنند “از هر اقدام مدیران در راستای باج خواهی” حاشیه سازی کنند اشراف کامل دارند و این افراد را بزودی در چنگال قانون خواهیم دید.

رحیمی در ادامه تاکید کرد:در موضوع میزبانی جام حذفی امتیازی یا اعتباری از کرمانشاه سلب و خارج نشده است و طبق مصوبه فدراسیون این رویداد هرسال باید در خرمشهر برگزار شود، اما به دلیل مهیا نبودن شرایط خرمشهر، استان کرمانشاه در کنار چند استادیوم دیگر برای این رویداد اعلام آمادگی کرده اند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در پایان با اعلام اینکه در صورت اعلام نهایی فدراسیون استادیوم ۱۵ خرداد کرمانشاه کاملا آماده میزبانی است از خبرنگاران رسانه‌های مختلف دعوت کرد با هماهنگی روابط عمومی از این مجموعه بازدید کنند .

 

 

انتهای پیام/د

در صورت عدم میزبانی جام حذفی امتیازی از استان خارج نمی شود

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر