کد خبر: ۶۹۴۲۰۷۹
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از چهارشنبه یکم خرداد تا روز سه شنبه ۷ خرداد در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: رفت و آمد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه یکم خرداد تا ساعت ۶ روز سه شنبه  ۷ خرداد  از جاده‌های کرج – چالوس، هراز، سوادکوه و برعکس ممنوع است.

وی افزود: آمد و شد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

سرهنگ قدمی گفت: در جاده کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۳ خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است  و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۳ خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه است.

وی گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه  ۳ خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه  ۴ خرداد از رودهن به سمت آمل  ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ روز جمعه مورخ  ۳ خرداد تا ۲ بامداد روز شنبه ۴ خرداد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز دوشنبه  ۶ خرداد تا ۲ بامداد روز سه شنبه ۷ خرداد  از رودهن به سمت آمل  ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۹ روز دوشنبه  ۶ خرداد تا ۲ بامداد روز سه شنبه  ۷ خرداد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه است.

وی گفت: در جاده کندوان آمد و شد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و بالعکس به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی کماکان ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه در جاده هراز آمد وشد کلیه تریلر‌ها کماکان ممنوع است، افزود: رفت و آمد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱ خرداد و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه، جمعه و دوشنبه ۲، ۳ و ۶ خرداد از جاده هراز ممنوع است.

انتهای پیام/ م

آغاز محدودیت‌های ترافیکی از چهارشنبه یکم خرداد در جاده‌های مازندران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر