کد خبر: ۶۹۴۲۳۴۷
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
نماینده، ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان:

نماینده، ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، گفت: قرآن یک دانشگاه عظیم انسان سازی است که تمام موضوعات دینی و مذهبی در آن رصد شده است.

به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، حجت السلام و المسلمین دوستی نژاد، امروز (یکم خرداد) در اولین همایش ترویج مفاهیم تنوع زیستی که در سالن جهاد کشاورزی برگزار شد، گفت: خداوند در قرآن فرمودند برای تحقیق هر موضوعی به قرآن تمسک جویید چرا که قرآن آخرین کتاب فرستاده خداوند است.

وی تصریح کرد: قرآن یک دانشگاه عظیم است که تمام موضوعات دینی و مذهبی در آن رصد شده است.

نماینده، ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، افزود: وجود مقدس قرآن موجب شده که هر انسانی در مواجه با هر تنگنا و هجوم دشمنان به آن رجوع کند.

حجت السلام و المسلمین دوستی نژاد بیان کرد: خداوند در آیات و سوره‌های متعدد قرآن کریم، مسائل زیست محیطی و هر آنچه را که در محیط قرار دارد، مورد عنایت و توجه قرار داده است.

وی افزود: خداوند زمین را در اختیار انسان‌ها قرار داده و انتظار دارد که از آن حفاظت شود، چرا که انسان‌ها جاشنین خداوند بر روی زمین هستند.

نماینده، ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، خاطرنشان کرد: فرهنگ زیست محیطی و منابع طبیعی به فرموده مقام معظم رهبری باید تبدیل به یک فرهنگ عمومی شود در واقع زمانی انسان در سلامتی کامل است که در محیطی سالم زندگی کند.

حجت السلام و المسلمین دوستی نژاد در پایان یادآور شد: محیط زیست حیات واقعی انسان است، اما متاسفانه بخش زیادی از محیط و زمین در حال نابودی و تخریب قرار گرفته است.

انتهای پیام/م

قرآن یک دانشگاه عظیم است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر