کد خبر: ۶۹۴۲۳۹۴
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت : ۹۶ درصد مشترکین از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان زنجان رضایت دارند.

۹۶ درصد مشترکین از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان زنجان رضایت دارندبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ، علیرضا جزء قاسمی مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب استان زنجان گفت: در آخرین نظر سنجی انجام شده از مشترکین شرکت آبفای استان بطور میانگین ۷۷ درصد از شرکت کنندگان در این نظر سنجی رضایت کامل خود را از خدمات ارائه شده توسط این شرکت اعلام کرده و ۱۹ درصد نیز رضایت نسبی داشته اند که این میزان ۹۶ درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی را شامل می‌شود.

 این مقام مسئول اظهار داشت: ۹۳.۲ درصد از پاسخ دهندگان این نظر سنجی از نحوه برخورد ماموران قرائت کنتور رضایت زیاد و خیلی زیاد داشته و ۸۸ درصد از پاسخ دهندگان نیز گفته اند: از نحوه توزیع قبوض رضایت زیاد یا خیلی زیاد دارند.

وی افزود: هشدار ماموران قرائت کنتور در خصوص مصرف غیر متعارف مشترکین، دقت ماموران در قرائت کنتور‌های آب و مهلت مناسب پرداخت قبوض آب از جمله آیتم‌های دیگری بوده که رضایت خاطر مشترکین را در پی داشته است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در این نظر سنجی مردم از نحوه اطلاع رسانی در مورد الگوی مصرف و شفافیت این موضوع در قبوض آب خود اعلام رضایت نموده و این روند را مناسب و مطلوب ارزیابی کرده اند.

جزء قاسمی اضافه کرد: در این نظر سنجی علاوه بر پرسش در خصوص میزان رضایت مشترکین از خدمات ارائه شده، از آنان میخواهیم بهترین روش‌های پرداخت را خود انتخاب کرده و با ما در میان بگذارند.

وی افزود: در این نظر سنجی بیش از ۸۲ درصد از شرکت کنندگان بهترین نحوه پرداخت آب بهاء را سه ماه و کمتر انتخاب کردند که شرکت نیز با توجه به نگاه مردم این انتخاب را در ملاک عملکرد خود لحاظ خواهد کرد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با تاکید بر لزوم استفاده از ابزار و تکنولوژی روز در ارائه خدمات به مشترکین و تحقق دولت الکترونیک گفت: ۵۸ درصد از پاسخ دهندگان در این نظر سنجی نسبت به استفاده از کارت‌های الکترونیکی جهت پرداخت قبوض خود ابراز علاقه مندی کرده اند که با تدابیر اندیشیده شده میزان استقبال از این کارت‌ها در آینده‌ای نه چندان دور رشد فزاینده‌ای خواهد داشت.

این مسئول با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از ۷۷ درصد پرداخت‌های مشترکین در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان به صورت غیر حضوری پرداخت می‌شود گفت: با گسترش خدمات غیر حضوری در وقت و هزینه مردم صرفه جویی خواهد شد.

جزء قاسمی با تاکید بر لزوم جلب رضایت تمام مشترکین شرکت آب و فاضلاب گفت: رضایت بالای مردم از کیفیت آب مصرفی خود و خدمات شرکت آبفای استان زنجان رسالت کارکنان خدوم و وظیفه شناس در این شرکت را از هر زمانی سنگین‌تر می‌کند.

انتهای پیام /ک 

بیش از ۷۷ درصد پرداخت‌های مشترکین در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان غیر حضوری انجام می شود

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر