کد خبر: ۶۹۴۲۶۰۴
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱

در نشست مشترک پورابراهیمی با معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص اختصاص ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار برای تعمیر و بازسازی راه‌های اسیب دیده از سیل کرمان در اعتبارات حوادث ۹۸ توافق شد.

اختصاص ۳ هزار تن قیر برای تعمیر و بازسازی راه‌های روستای کرمانبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ محمدرضا پور ابراهیمی؛ نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، در تشریح مصوبات نشست مشترک وی با معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با قول حسن نیا طی یک هفته آینده نماینده تام الختیار سازمان راهداری کشور برای بررسی مصوبات نشست سال گذشته ما با رئیس سازمان راهداری کشور در خصوص حل مشکلات حمل و نقل جاده‌ای به کرمان می‌آید و موضوعات مربوط به این بخش بررسی می‌شود.

وی افزود: طبق توافق صورت گرفته با رئیس سازمان راهداری کشور، ۲۰۰ میلیارد تومان منابع برای تعمیر و بازسازی راه‌های تخریب شده از سیل در استان کرمان تامین و مقرر شد با اولویت راه کرمان - راور - دیهوک و کرمان – شهداد - نهبندان اختصاص پیدا کند.

پورابراهیمی ادامه داد: به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی با توجه به پیگیری و تاکید انجام شده، این ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به زودی به عنوان مصوبه پیشنهادی سازمان برنامه در دستور کار هیئت وزیران قرار گیرد.

وی در خصوص اجرایی شدن مصوبات راه‌های روستایی تصریح کرد: با پیگیری انجام شده بخشی از این اعتبارات ابلاغ شده و گزارش باقیمانده روستا‌ها توسط فرماندارن ارائه و مقرر شد باقیمانده روستا‌ها تا پایان خرداد اعتبار ان‌ها ابلاغ شود.

پورابراهیمی گفت: ضمنا اعتبار جدیدی هم با هماهنگی وزارت راه و شهرسازی به روستا‌های نیازمند تعمیر و بازسازی جاده تا پایان خرداد اختاص می‌یابد.

وی ادامه داد: توافق بعدی هم برای قیر اسفالت راه روستایی بود که مقرر شد تا سقف ۳ هزار تن قیر برای تعمیر و بازسازی راه‌های روستای کرمان اختصاص یابد.

انتهای پیام/ح

اختصاص قیر برای راه روستایی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر